Již nějaký čas jsme nepublikovali další články. Proč? Protože nemohou být ještě nyní zveřejněny. Přesto existují. Pro nás je nyní důležité pochopit tento biblický text, který poslouží králi Severu jako důležitá informace:
„Skutečně (král Severu=Rusko) také vstoupí do země Okrasy (biblická oblast blízkého východu) a bude mnoho zemí, jež budou přivedeny ke klopýtnutí. Ale tihle uniknou z jeho ruky: Edom a Moab a hlavní část synů Ammona.“ (Daniel 11:41)
Co o těchto „zemích“ dnes víme? Starověká biblická království Edom, Moab a Ammon se nacházela na východ od řeky Jordán a od Mrtvého moře. Všechna tři dnes tvoří území moderního Jordánska, přičemž jsou seřazena vertikálně od jihu k severu.
Níže vidíte podrobné srovnání biblických hranic s dnešní politickou a geografickou mapou.

Detaily jednotlivých království
1. Ammon (Sever)
- Biblický rozsah: Rozkládal se na severozápadní plošině dnešního Jordánska.
- Moderní ekvivalent: Srdcem království bylo město Rabbat Ammon, což je dnešní hlavní město Ammán. Hranici tvořil oblouk řeky Jabbok (dnes Wadi Zarqa).
2. Moab (Střed)
- Biblický rozsah: Hornatá plošina přímo na východ od Mrtvého moře.
- Moderní ekvivalent: Oblast odpovídá jordánským guvernátům Madaba a Karak. Zde leží také biblická hora Nebo, ze které Mojžíš spatřil Zaslíbenou zemi. Jižní hranici s Edomem tvořilo údolí vádí Zered (dnes Wadi al-Hasa).
3. Edom (Jih)
- Biblický rozsah: Hornaté a suché území táhnoucí se od jižního cípu Mrtvého moře až po Rudé moře.
- Moderní ekvivalent: Jižní polovina Jordánska (guvernáty Tafilah, Ma’an a Aqaba). Starověké edomské hlavní město Bosra je dnešní vesnice Buseira. Krajina zahrnuje i slavnou archeologickou lokalitu Petra a měděné doly v Khirbat en-Nahas.
Takže kdo nebude touto invazí, tímto rozmístěním vojsk zasažen? Je to Jordánsko. Aby se to mohlo stát, musela ruská DUMA přijmout zákon, který by to králi Severu umožnil. To se právě stalo, ač jsem o schválení mluvil už v polovině dubna, proč musí být přijat a nepochyboval jsem o tom, protože mi bylo prostřednictvím ducha už na počátku března 2026 odhaleno, co znamenala odpověď Vladimíra Vladimíroviče Putina na otázku:
„Proč Rusko nepomůže viditelně vojensky Iránu, když byl Spojenými státy a Izraelem v rozporu s mezinárodním právem napaden, když Rusko podepsalo s Iránem smlouvu o vzájemné spolupráci a bezpečnosti?“
Zřejmě necituji dotaz přesně, ale myšlenku, která za dotazem stojí. Tehdy Vladimír Vladimírovič prohlásil, proč to Rusko nemůže udělat. Opět odcituji jen myšlenku, ne přesný citát:
„Protože se na území Izraele nachází na dva milióny ruských občanů.“
Aby to bylo v souladu s ruským právním řádem, bylo potřeba přijmout 13.5.2026 nový zákon, který umožňuje ochranu všech ruských občanů i v zemích, které nejsou pod přímou jurisdikcí Ruska. Zákon byl jednomyslně schválen 381 poslanci ruské DUMY. Tak se na informaci podívejme z hlediska čísel. Nejprve na číslo 381.
PRAVDA (3) o Času Konce (8) je důležitou informací (1).
Toto číslo má v součtu (3+8+1=12) číslo 12. Je to duchovní informace (1) , která je PRAVDIVÁ (2), DŮLEŽITÁ PRO DUCHOVNÍ RODINU (12). To není vše. Skládá se s trojnásobku čísla 127. Můžeme tedy číst:
Je to PRAVDA (3x). Informace (1) je Pravdivá (2) a je DOKONALÁ (7). Dotkne se celého lidstva (1+2+7=10). Dotkne se všech v Satanově systému věcí (3+1+2+7=13).
Protože byl tento zákon schválen 13. května 2026. Tato legislativa totiž rozšiřuje pravomoci prezidenta Vladimira Putina a umožňuje mu nařídit nasazení ozbrojených sil kdekoli v zahraničí za účelem „ochrany“ ruských občanů. Zákon také cílí na případy, kdy Rusové čelí zatčení, trestnímu stíhání nebo soudním procesům ze strany cizích států či mezinárodních tribunálů (např. Mezinárodního trestního soudu ICC), jejichž jurisdikci Rusko neuznává.
Figuruje nám tu opět číslo 13., tedy něco, co se dotýká celého uspořádání Satanových věcí. Květen je pátým měsícem kalendářního roku, tak tu hraje číslovka 5 jako rozdělující, oddělující prvek. A přesně o tom oddělení mluví i Daniel ve 41. verši, kdy Jordánsko bude působit jako nezasažená část.
Co tedy uvidíme? Přesně to, co Daniel popsal. Rusko, protože budou etničtí Rusové v ohrožení, protože přijali i Izraelské pasy a stali se příslušníky chazarsko-sionistického Satanova projektu Izrael. Tak hněv a rozpoutaná válka, kterou vyprovokoval novodobý Achab = Benjamin Netanjahu se svou manželkou Sárou=novodobá Jezábel a další Satanem řízené loutky, jak domu Chabad Lubavitch, tak chazarského domu Sion.
Až se proces dokončí a bude vojsko rozmístěno, jako mírový sbor, bude svět prohlašovat, že není nikdo, kdo by se proti oživlému divokému zvířeti mohl válečně postavit. Tak jak to čteme v knize Zjevení:
„A uctívali draka, protože dal divokému zvířeti autoritu, a uctívali divoké zvíře slovy: Kdo je jako to divoké zvíře a kdo s ním může vést bitvu?“ (Zjevení 13:4)
A součástí divokého zvířete se stanou všechny politické prvky, kdy s králem Severu, Osmým králem bude těch deset (týká se vůdčích politiků celého lidstva) králů, kde hlavní skupinou jsou dnešní země BRICS+ a králové od východu slunce, Irán, Čína, Severní Korea a definitivně se připojivší Indie, která až dosud seděla na dvou židlích.
„A šestý vylil svou misku na velkou (duchovní) řeku Eufrat (tvořena lidmi) a její voda vyschla, aby byla připravena cesta králům od východu slunce.“ (Zjevení 16:12)
„A říká mi: Vody (velká řeka Eufrat), které jsi viděl, kde sedí nevěstka (velké duchovní město, Velký Babylon), znamenají lidi a zástupy a národy a jazyky.“ (Zjevení 17:15)
„A divoké zvíře, které bylo, ale není, je také samo osmým králem, ale pochází z těch sedmi a odchází do zničení. A deset rohů, které jsi viděl, znamená deset králů, kteří ještě nepřijali království, ale přece přijmou autoritu jako králové na jednu hodinu s divokým zvířetem. Ti mají jednu myšlenku, a proto dávají svou moc a autoritu divokému zvířeti.“ (Zjevení 17:11-13)
Vše, co je potřebné vědět, co verše v knize Zjevení ve 13. kapitole a všech dalších znamenají, to se na těchto stránkách nachází, proto to není potřeba znovu vysvětlovat. Kdo touží po porozumění, sám bude hledat a pod vedením ducha najde. Aby to nebylo vyučováním člověka, ale jak vysvětluje Pán Jehošua v Janovi 6:44,45, aby to učinil samotný nebeský Otec, JeHoVaH (Jehova), Stvořitel života, svým duchem, podle slibu skrze proroky Izajáše a Jeremjáše.
Dnes, 15. května 2026, vyšel analytický článek mluvčího pro dům Sion pro Československo, pana VK. Toho, kdo se skrývá před veřejností, jako to činí Satan a snaží se vystupovat jako anděl světla. Přesně tak, jak nás na to upozornil apoštol Pavel, že se to bude dít ve svém druhém dopisu do Korintského sboru v 11. kapitole, ve verších 14. a 15. .
A v této „své“ analýze se opět dotýká biblického námětu o Edomu. Byl jsem tedy veden k těmto myšlenkám:
„A zase ten Edom. Vy si pane VK nedáte pokoj. Jinak Satan nemá 200 let, jak tvrdíte, že vše bude trvat. Počítejte semnou.
15. dubna 3914 př.n.l. byli Adam s Evou vyhnáni z Edenu. Satan si na své řádění vyžádal 6000 let. Takže 6000 –3914 = 2086.
Jeho konec by měl být tedy v roce 2087, protože není rok 0. To by však platilo v případě, že by neměl před sebou ještě potřebný čas, který bude potřebovat na svedení posledních generací Kristova království, které tu bude 1000 let. Protože Boží slovo, ne slovo člověka, oznamuje, že od počátku Kristovy veřejné služby, započala 10. září 29 n.l. po západu slunce na svatbě v Kaně a vše má trvat dva Boží dny, kdy jeden Boží den je dlouhý 1000 let, to znamená, že jeho řádění musí být ukončeno do 10. září 2029.
Ale je řečeno samotným Jehošuou, řecky zvaným Kristem, že ty dva dny budou symbolicky zkráceny. Jak? Že vše se dovrší do Letnic roku 2029 nejpozději. Proto dnes už víme, kolik času Satan ještě dostane na konci Kristova království. Že to bude 58 let.
A to dává porozumění, která jsou ukryta za samotnými čísly!
Takže co nám to oznamuje?
Dojde k oddělení, rozdělení (5), na ÚPLNÉM KONCI ČASU (8) SATANOVY EXISTENCE.
Proč to vím? Protože jsem moudřejší než ostatní? Ne, tak to rozhodně není, ale je psáno:
„Svrchovaný Pán Jehova totiž neučiní nic, pokud nezjeví svou důvěrnou záležitost svým sluhům prorokům. Zařval lev! Kdo se nebude bát? Sám Svrchovaný Pán Jehova promluvil! Kdo nebude prorokovat?“ (Ámos 3:7,8)
Aby se to stalo, musí člověk naplnit to, co oznámil na podzim roku 29 n.l. v Kafarnaum samotný Král králů a Pán pánů, Jehošua, ten co přišel z nebe v lidské podobě, v hříšném těle:
„Jehošua jim odpověděl a řekl: Přestaňte mezi sebou reptat. Nikdo ke mně nemůže přijít, pokud ho nepřitáhne Otec, který mě poslal; a chci ho vzkřísit v posledním dnu. V Prorocích je napsáno: A všichni budou vyučováni Jehovou Bohem. Každý, kdo slyšel od Otce a naučil se, přichází ke mně.“ (Jan 6:43-45)
Takže co se musí člověk naučit? NASLOUCHAT TICHÉMU BOŽÍMU HLASU MYŠLENEK, ABY JEJ NEBESKÝ OTEC SÁM VYUČIL SKRZE PŮSOBENÍ OTCOVA DUCHA! A když toto nastane, pak se i dozví to, co oznamuje Ámos. A Vy jste na podzim roku 2015 dostal tuto možnost, kterou jste pro peníze zavrhl a stal jste se mluvčím chazarského domu Sion pro Československo.
Proto mluvíte Satanovy nesmysly o Edomu. Nesmysly o 200 letech pro Čínu. Sám jste zavrhl svého Stvořitele života a jdete proti DUCHU, PROTI ČINNÉ SÍLE STVOŘITELE ŽIVOTA. Vy už nejste jako svět, dokonale podveden. Vám už bylo odhaleno, kdo je skutečně NEJVYŠŠÍ NAD CELOU OBYDLENOU ZEMÍ. Co to pro Vás znamená, to si nastudujte pane VK v evangeliích.“ (Konec komentáře. Článek pana VK, ten se nachází zde)
Nebeskému Otci se nelze vysmívat! Zvláště tehdy, když jsme několikrát upozorněni, jak se věci s námi mají. Pokud nepřijmeme ukázňování a pokračujeme dále, už nejsme dokonale podvedeni, ale může se stát, že jako tento muž, už jdeme proti Boží činné síle, proti duchu.
Kéž se to nám nikdy nepřihodí, ale s pokorou pro činění Boží, Otcovy vůle, přijmeme naše ukázňování, ke slávě Otce i Syna. Amen a amen
V Agape Igi