Události v Rusku od 23.6.2023. Co se to děje?

Spread the love

Média na celém světě sledují události v RF. Je to pro západ, co se nyní odehrává kolem Prigožina jako dar z nebe. Proč? Protože cílem domu Sion je rozpoutat občanskou válku uvnitř RF. Musíme se na události dívat s chladnou hlavou a vidět události v daleko širší rovině. Dotazoval jsem se nebeského Otce, JeHoVaH (Jehovy) Boha v Jehošuově jménu, jak tomu všemu rozumět. Nebyla mi dána odpověď. To co vidím, je tedy má vlastní analýza. Zda správně, to ukáže čas.

Už včera mi byl položen dotaz, co to znamená. Odpověď dal dnes ráno sám Vladimír Vladimírovič Putin, když promlouval k ruskému národu. Je to snaha zorganizovat převrat, který zažilo Rusko v roce 1917 v únoru a po vyhlášení míru Leninem, kde došlo skrze velení armády k úmyslnému rozložení tehdejší armády Ruska za pomoci zahraničí. Byly to hlavně síly Velké Británie a USA, které toto zorganizovaly, což vedlo následně k občanské válce. Necituji přesně jeho slova, ale vysvětluji zároveň, co měl na mysli.

Plán tehdejších takzvaných přátel Ruska byl jasný. Občanskou válkou rozdělit Rusko na malé gubernie a ty pomocí zahraničního kapitálu plně ovládnout, aby dům Sion, Chazarská mafie za oponou ovládla Ruské zdroje. Je to plán, který se nezměnil, jak porcovat ruského medvěda, protože už nefunguje systém dojné krávy, který byl vybudován po roce 1991 v Rusku.

Celých posledních 30 let se Anglosasové snažili udržet si moc nad Ruskem. Když jim do plánů vhodil vidle Putin svou suverénní politikou, byly v Rusku vytvářeny podobné procesy, jako jsme je mohli vidět na Ukrajině. Základem pro fašizaci se stali fotbaloví fanoušci Ultras různých fotbalových klubů, kteří byli posílání na různé demonstrace, aby vyvolávali potyčky s policií na demonstracích proti vládě. Ukrajina toto nezvládla. Samozřejmě si západ koupil různé oligarchy, kteří měli zkušenosti s prací tajných služeb v KGB Sovětského svazu. Už v době pjerestrojky byla vytvářena struktura mafiánských skupin, které do svých řad verbovali mnoho bývalých vojáků, kteří si prošli Afganistánem.

Vše se vytvářelo jako součást operace Golgota. Protože hlavami těchto skupin byli pracovníci KGB, dnešní oligarchové jak Ruska, Ukrajiny a dalších republik bývalého Sovětského svazu, dokázal je Putin v Rusku postavit do latě ihned po svém nástupu a zakázal jim vstupovat do politických procesů. Také je varoval, co jim západ provede, když se přidají na jeho stranu. Někteří rozkaz neuposlechli. Nejprve to zkusili sami a postavili se Putinovi jako politická opozice podporovaná západem. Nakonec západ spustil operaci Navalnyj, kterého právě nejvíc podporovali fotbaloví Ultras.

Západ lovil také v nejvyšších patrech politiky a získal na svou stranu mnohé figury. Jednou takovou figurou byl i Medvěděv, který zničil to, co během prvního prezidentského období Putin připravil. Protože USA nebyly schopny sami zajistit vesmírný program, potřebovaly ruské zkušenosti a jejich motory pro rakety. Medvěděv, který byl a je jen hloupou loutkou, začal svými kroky, v dobré víře, že se USA zavděčí ničit i kosmický program. Tehdy západ pochopil, že Rusko nemůže vést někdo jako on. Proto se skřípěním zubů dovolili návrat Putina zpět.

Národ totiž Putinovu reformu podporoval. Nespokojenost s ním byla jen u těch Rusů, kteří odešli za lepším na západ. Putin svým tlakem na oligarchy zajistil zlepšení životní úrovně Rusů jako celku, po období bezuzdného chování v devadesátých letech, kde si oligarchové dělali s prostředky KGB, které nashromáždila KGB v 70 a 80 letech svým působením hlavně v USA, co se jim zlíbilo. Už jsem to dříve vysvětloval v jednom z článků.

Proč západ dovolil návrat Putina? Protože kdyby Medvěděv dokončil svou patolízalskou politiku, mohl by se západem plánovaný proces zvrátit v chaos, který by nedokázal západ řídit. Putin byl čitelný a hlavně dělal vše proto, aby měl se západem dobré vztahy. Vyhovoval Chabadu, který měl také své zájmy a který chtěl zpět Krym, jenž mu Chruščov v jejich očích ukradl, protože Leninovi dali peníze, které pak Stalinovi pomohly dokončit přípravu na druhou světovou válku. Pokud by půjčka nebyla splacena do roku 1955, měl Krym připadnout Chabadu. Jenže půjčka byla uzavřena s Ruskou sovětskou federativní socialistickou republikou a ne se SSSR. Takže administrativní úkon o převodu Krymu pod Ukrajinskou sovětskou federativní socialistickou republiku zabilo dvě mouchy jednou ranou. Nic RSFSR nevracela, protože po válce na to neměla a USFSR nebyla vázána k Chabadu. Krym tak mohl zůstat v rodině SSSR.

Nikdo nečekal, že Putin dokáže Rusko posílit do té míry, že se stane nezávislým subjektem globální politiky. Protože věrnost KGB byla víc než věrnost SSSR a následně Rusku, protože plán Golgota zněl jasně: „Oživit ubitou hlavu socialismu!„, musel začít Putin řešit neposlušné agenty způsobem, který je běžný u tajných služeb. Západ chápal co dělá, ale využil toho, ač sám má tyto praktiky osvojené, že začal křičet, že je to útok na „demokracii“, její hodnoty. Mezitím dokončil svůj plán s Ukrajinou.

Protože jsou Spojené státy a Velká Británie řízeny Chazarskou mafií, domem Sion, chtěli Chazaři vyvraždit vše Ruské a vyčistit oblast Krymu, Maloruska od těch, kdo by s RF sympatizovali a vytvořit následně spojením s dnešním Kazachstánem do nové Chazarské říše. To se nelíbí Chabadu, takže musel Putina pomazat v roce 2013 za krále Židů a podpořit ho. Dům Sion začal stavět Astanu, která je plná satanských symbolů, jako hlavní město světa. Cílem domu Sion byla válka mezi Ukrajinou a Ruskem, takže když Prigožin tvrdí dnes něco jiného, tak musíme bedlivě analyzovat, proč najednou tento výrok.

Jak jsem už mnohokráte vysvětloval, vytvoření státu Izrael není projekt Židů, ale projekt Chazarů, kteří chtějí zničit Jeruzalém ve válce a přesunout světovou vládu do Astany. To se může podařit jenom tehdy, pokud Rusko bude zničeno. Chabad chce odstranit Chazary z Izraele, proto nechal zabodat skoro všechny „židy“ v Izraeli, aby pak mohl Chabad oblast ovládnout a nedošlo ke zničení Jeruzaléma. Proto i Chabad má zájem na tom, aby vojenský konflikt na Ukrajině proběhl.

Pro Chabad se celá událost vyvíjí na Ukrajině od samotného počátku nedobře, protože chtěl Rusko oslabit a donutit jej, aby se stalo dojnou krávou pro jimi ovládanou Čínu, která následně zničí dům Sion válkou s USA a NATO. Vše se posunulo do situace, kdy Čína na to nemá a je potřeba válku uspat za každou cenu. Samotný dům Sion zase nemá čas, protože se mu ekonomicky vše sype. Proto potřebuje boj za každou cenu. Vyhrát se to dá jen tehdy, z jejich pohledu, když zajistí občanskou válku v RF, odvede ruskou armádu k potlačení vzpoury a pomůže Ukrajinskému režimu vyčistit prostor od etnických Rusů jak v Malorusku, tedy na Donbase, tak na Krymu.

Chabadu dnešní situace vyhovuje v tom, protože věří, že Putinovi nezbude nic jiného, než jejich plán na mírový proces uskutečnit. Teď si položme otázku: „Předpokládal pán Profesor Putin tento krok domu Sion a domu Chabad?“ . Tak se podívejme, co učinil od léta 2022 na linii dotyku. Nešla ruská armáda dál, ale vybudovala neprostupnou obranou linii. Dnes Putin prohlásil to, co už od včerejška prohlašují jeho generálové, že speciální vojenská operace pokračuje a události Prigožina nebudou mít žádný vliv. ŽE SE ŽÁDNÝ ÚSTUP NEPLÁNUJE!

To není vzkaz Rusům, ale všem, kdo Rusko zaprodali, jak Chabadu, tak domu Sion. Otázkou nyní je, zda se nechal Prigožin zaprodat, nebo je to další část operace President, jak jsem si jí pojmenoval. Kdy odhalíme všechny ty zrádce, kteří čekají na svou příležitost hezky zakukleni na svých postech? Když uvidí proces, na který byli připravováni. Tím procesem je občanská válka a svržení Putina. Zda to vidím správně se teprve ukáže.

Z mého pohledu a také z pohledu Písma jsou potřebné mobilizace, nejenom v Rusku. NATO už ty plány má. Když média udrží narativ, který Prigožin rozpoutal, přesvědčí svou mediální kampaní dostatek hlupáků, aby se dali mobilizovat, protože právě nyní je ten správný čas dát Rusku ránu z milosti a vyčistit plánovaný prostor pro dům Sion, oblast pro budoucí Chazárii.

Co zaznívalo z úst Šojga a dalších před Prigožinovou zradou? Běda tomu, kdo vztáhne svou ruku na Krym. Pak bude útok veden na rozhodující velitelská centra. Mainstream to interpretoval tak, že se jedná o centra na Ukrajině. Toto nebylo řečeno. To je lež.

Jenže pro dům Chabad by to byla porážka, takže i Čína má mobilizační plán pro 30 miliónů vojáků. Rusko, potažmo Putin si nemůže dovolit nyní přijmout mírový plán Chabadu, to by byla prohra Ruska na celé čáře. Vše za mne směřuje k tomu, aby se naplnilo proroctví o 200 milionech vzájemně bojujících třech skupin. Červených, žlutých a modrých, jak to čteme ve Zjevení 9:13-21.

Ještě jednou opakuji, že toto je můj soukromý pohled na probíhající děje. Nebylo mi to potvrzeno a ani vyvráceno. Musíme počkat na další průběh. Je toho víc, co mne zaujalo, ale nebudu nyní zacházet do dalších podivných událostí, jako je například ta s radioaktivním Cesiem 137. Video se zatčením několika osob ruskou FSB, které jsem shlédl včera, mne nijak nepřesvědčilo. To, že je plánována operace s radioaktivním materiálem, tak o tom jsem už také psal.

Kéž nejsme pod emocemi, kéž máme chladnou hlavu a plně důvěřujeme Písmu, kde nakonec bude vše dobré pro ty, kdo milují Právo a Spravedlnost. Sláva patří Otci a chvála Beránkovi, ne smrtelným lidem.

S Agape Váš bratr Igi

POKRAČOVÁNÍ ZDE

10 thoughts on “Události v Rusku od 23.6.2023. Co se to děje?

 1. Války nechci, ale vyhnat to Zlo, které se tlačí ze západu si moc přeju

  1. Válku nechce nikdo rozumný. Jenže ta co přichází má zajistit, aby tu to zlo, Satan nebyl. Jinak to udělat nejde.

   1. Co myslíš že máme dělat my? Co je nejlepší nebo dobré dělat aby to bylo správné? Bojovat nebo čekat až to skončí?
    Je vůbec nějaká strana ta „dobrá“?
    Nebo je třeba čekat až se celý systém rozpadne ať už na západě nebo na východě?

    1. Co čteš Jirko?

     „Pánův otrok však nepotřebuje bojovat, ale potřebuje být ke všem jemný, způsobilý vyučovat, ovládat se za zlých okolností a s mírností poučovat ty, kteří nejsou příznivě nakloněni; protože jim Bůh snad dá pokání, jež vede k přesnému poznání pravdy, aby vystřízlivěli z Ďáblovy léčky, jelikož jím byli zaživa chyceni pro jeho vůli.“ (2. Timoteovi 2:24-26)

     1. Že se mám starat o sebe a věřit, že to dobře dopadne.
      A že i ti „zlý“ jsou vlastně jen oběti.
      To by mě zajímalo, kdo jsou ti dobří? Žádné nevidím.
      Všichni jsme se chytli, jen někdo víc a jiný míň.

     2. Buď Pánovým otrokem a budeš dobrý. Pak jednej podle rady.

    2. Jirko, čistě za sebe dodám – nečekat se založenýma rukama, prosit Otce o vyučení. Číst Jeho Slovo, učit se a naslouchat. V Bibli je vše ukryté – jak zachránit sebe a svůj lid, jen je potřeba nejen tělesně číst.

     1. Děkuji za rady.
      Věřím , že jsou od srdce a dobře míněné.
      Zní to snadno, ale opak je pravda.
      Pořád mě to svádí, abych ti odpověděl proč to nejde.
      Jdu to zkusit znovu, děkuji

 2. Operace „President“ má své pokračování. Bylo mi vysvětleno, kam mám upřít zrak. Nemohu nyní vysvětlit. Položme si otázku, proč Lukašenko? Co řekl před časem Prigožin ohledně nového náboru dobrovolníků a jaký je cíl tohoto náboru?

  Je tu ještě jedna záležitost, která vnímavým pomůže pochopit, proč bylo potřeba to velké divadlo. Jinak vše zatím ukazuje, že jsem viděl správně. Přečtěte si tento článek, tuto analýzu:
  https://cz24.news/rostislav-iscenko-ukrajina-se-pripravuje-k-napadeni-beloruska/

  1. Nic není tak, jak se na první pohled zdá a přitom vše do sebe jako veliké puzzle zapadá.

Comments are closed.