Kouřová clona, nebo odvedení pozornosti? Velmi zajímavý vývoj, který můžeme vidět po zásahu drony na Kreml. Cui bono? V čím zájmu?

Spread the love

Odhlédněme nyní od konečného výsledku celého procesu, který Ukrajinský konflikt započal. Ten nezmění nikdo, protože je to biblické. Zkusme se nyní na události podívat trochu z jiného hlediska. Abychom porozuměli tomu proč byl proveden útok na Kreml, musíme si položit některé otázky. Tou hlavní je: „Komu to skutečně vyhovuje.“?

Včera jsem si připomenul jedno vidění, které je z července minulého roku, které mohu zveřejnit, až se dokončí, nebo bude těsně před dokončením. Jsou zde svědkové, které jsem o něm informoval.

Pokud se zamyslíme nad častými slovy Valerije Pjakina, který vždy ve svých odpovědích asi 70% času věnuje tomu, kdo všechno stojí v Rusku za snahou přivést Rusko k rozložení na prvočástice, že je to dnešní takzvaná elita, která vytváří silný národovecký postoj, ale její kroky, tedy skutečné ovoce, mají posloužit těm, kdo chtějí Rusko rozložit. Jména si zjistěte sami v jeho pořadu.

Celá událost má známky útoku pod falešnou vlajkou. Proto první důležitou otázkou je tato:

Nařídil tento útok Vladimír Vladimírovič Putin? Byl předem informován o tomto útoku?

Co nám odhaluje video? Že se v čase útoků pohybovaly na schodišti kopule parlamentu dvě osoby, výrazně oblečené do bílých kombinéz. Dále v něm vidíme, že si někdo předem dal práci, aby vše bylo natočeno tak, aby ty postavy byly zachyceny ve videu. Měly zemřít? Ne. Jejich role je jiná. Možná se ještě o nich dozvíme víc, jak se bude celý příběh rozvíjet.

Víme, že Putin byl mimo, takže pokud by to byl útok s cílem ohrozit Putina, proběhl by v jiném čase. Z toho důvodu vzniká otázka, kterou pokládám jako první. Z toho co vidím, nepředpokládám, že on byl do tohoto divadla zasvěcen. To se pokusím vysvětlit z celkového obrazu, který přináší nejenom ruská média, kde vše se v nich soustřeďuje na Ukrajinskou stopu, kterou řídil Washington.

Z mého pohledu to Washington pravděpodobně posvětil, ale spíš za celou akcí vidím práci MI6, která je úzce napojena na určité politiky uvnitř Ruska a vše bylo řízeno skrytě samotnou FSB. Proč? My se nemůžeme dívat na jednu konkrétní událost, ale musíme zohledňovat i to, co se odehrálo například před rokem, abychom rozeznali skutečný cíl a záměr těch, kdo tu show, jenž opět přinese mnoho obětí, rozehráli. Že je to válka 5 generace, která je zaměřena na mysl pozorovatelů, pro jejich ovládnutí myšlení, tak o tom není pochyb.

Co musíme mít stále na mysli. Že je tu informační souboj tří skupin. Modrých, žlutých a červených. Jednou spolu hrají modří se žlutými proti červeným, což si myslím, že je právě tento případ. Jindy zase hrají žlutí s červenými proti modrým. Jindy dokáží hrát v určitých oblastech všichni tři spolu. Aby to fungovalo, musí být v armádních, policejních a tajných složkách lidé všech tří skupin na vysokých postech. To samozřejmě platí i ve vrcholné politice a byznysu, kde působí agenti modrých, červených a žlutých.

Pokud jsou analýzy například Martina Kollera správné, byl k tomu vyškolen a má přístup k určitým informacím, pak z jeho analýzy vychází, že je naplánován útok na Rusko někdy v červnu 2023. Pak tu máme cvičení Aurora 23 a pokud známe dějiny, tak víme, že výstřel nebyl slyšet 7.11.1917 z toho skutečného křižníku Aurora. Stejně jako v době trvání dnešního vojenského cvičení Aurora 23, jakoby žádný výstřel neslyšíme. Přesto v obou případech dochází k spuštění takzvané revoluce.

V roce 1917 se jim to nepovedlo tak, jak si to naplánovali modří se žlutými. Podle proroctví jim to nevyjde ani nyní. Proč? Proroctví to nedovoluje, to se musí vyplnit. Vzpomeňme si na to, co se odehrálo těsně před 24.2.2022. Už tři měsíce dopředu bylo jasné, že se Ukrajina intenzivně připravuje na vojenský zásah na Donbasu. To potvrdily nejenom úniky tajných služeb, ale také ukořistění obrovského podzemního skladu na konci prvního měsíce speciální vojenské operace, jak RF označuje svůj zásah po 24. únoru 2022. Ten sklad se nacházel pod městem Solidar.

Zásoby zbraní a munice ukryté v tomto skladu byly připraveny pro milionovou armádu Ukrajiny. To je také jeden z důvodů, proč nikdo nechápe, kde RF stále bere tolik munice a Ukrajina si musí rozmyslet, kde a kam vystřelí. Tato informace je důležitá k pochopení, co se vlastně stalo, proč se objevily informace, že si Putin dovolil jednat proti zájmům žlutých, když nepočkal na Ukrajinský útok, který měl být spuštěn nejpozději v březnu a RF měla vstoupit do konfliktu až někdy v květnu.

Jak z dalších informací víme, cílem nebylo jen RF zatáhnout do konfliktu na Ukrajině. Dalšími balíčky žluté a modré pomoci měly být, zničení ruské ekonomiky, spuštění nespokojenosti obyvatel, odstřihnutí od vývozu, který bude plně kontrolován žlutými a v konečné fázi naporcování ruského medvěda. Toto zatím žluté a modré neopustilo.

Moudrost ze shora dovolila Putinovi odzbrojit západ takovým způsobem, že toto se nikdy v dějinách žádné zemi nepodařilo. Všichni do teď nechápou, co to vlastně ta ruská vojska provádí. Samotný Prigozin, majitel soukromé armády nechápe, proč se neničí určité vojenské cíle. Žlutí chtějí červené ovládat, proto jim taktika, která na Ukrajině probíhá, tak ta jim až dosud velmi vyhovovala. Proč? Jejich hlavním koněm je Čína, kterou chtějí použít, až se modří dostatečně odzbrojí. Proto přes své koně ve Washingtonu a Londýně podporují modré, aby spustili Auroru 23 a ve svůj čas, který nyní nastal, popíchli RF k tomu, co jejich koně v RF na politickém nebi spustily.

Co to je? Informační kampaň k tomu, aby Rusko začalo vést s Ukrajinou konečně válku. Co tím sledují? Oslabení Ruska, jeho obranyschopnosti na západním směru jeho hranic. To samozřejmě vyhovuje i modrým, kteří mají v plánu Rusko napadnout ze vzduchu asi někdy v červnu letošního roku.

Pokud by byl Putin hloupý, skočil by jim na tuto hru. Je to informační válka, která má podnítit veřejné mínění v samotném Rusku, aby Putina dotlačili k tomuto kroku. Žlutí ví, že modří chlapci nejsou schopni vést plnohodnotnou válku na dvou frontách. K tomu z dlouhodobého hlediska potřebují modří zdroje, které jsou v Rusku.

Vykresleme si, co by se stalo vzhledem k plánům, jenž jsou připraveny, pokud Rusko vrhne všechen svůj vojenský potenciál na Ukrajinu? Má sice spojence v Bělorusku, které by mělo zapůsobit jako obranný val, ale když za těch 30 let známe pana Lukašenka, tak ten se rád domluví s kde kým, jen aby zůstal ve svém úřadě gubernátora. Když mu ještě modří se žlutými slíbí, že si něco z Ruska urve, tak je v tom Rusko samo.

Dále by to pro Rusko znamenalo, aby to byla pro něj rychlá akce, že musí použít velké množství chytré munice, která by mu scházela pro potřebnou obranu. Žlutí by si počkali, než je ten útok modrých zlomí a vojensky vyčerpá a pak by „přišli“ Rusku na pomoc. Tím by se vypořádali s modrými, Rusko by decentralizovali a začali sami panovat nad skrytými poklady země. Samozřejmě přes své lidi. Obsadili by Izrael a z něj vládli pěkně celému světu.

Proto vidíme, jak najednou státní Duma, Medvěděv, Puškov a další a další vykřikují to, co vykřikují, jen aby oslabili ruskou armádu velkou vojenskou akcí a oslabili tak obranyschopnost RF. Že toto je takto myšleno, tak k tomu musíme připojit i čas, kdy k události na Kreml dochází. Rusové jsou velice alergičtí, když jim někdo sahá na symboliku spojenou s vítězstvím ve velké vlastenecké válce a porážkou fašistického Německa 9.5.1945. Proto běžný Rus bude takto uvažovat, že je vlastně potřeba zničit fašistický režim na Ukrajině.

Pokud by byl útok na Kreml skutečně veden Ukrajinskou tajnou službou, byl by Putin v Kremlu. To zaprvé. Zadruhé, tajná služba Ukrajiny ví, že z vojenského hlediska takové gesto poškodí Ukrajinu vojensky daleko víc, než samotný propagandistický a mediální výsledek orientovaný pro západní veřejnost.

Co si musíme uvědomit, abychom četli tyto partizánské akce správně? Že k těmto akcím musí mít ukrajinská strana silné zázemí uvnitř Ruska. To ale nemá, protože obyvatelstvo je plně proti Ukrajinsky nastaveno. Takže útoky v Brijanské oblasti a na dalších místech Ruska jsou řízeny za úzké spolupráce s tajnými službami FSB, armádou a prodanými politickými loutkami. Nestačí se dívat jen na to, co někdo říká, ale na jeho dřívější činy. Například co dělal Medvěděv v době, kdy byl prezidentem. Jak zničil ruskou výrobu letadel, jak nechtěl řešit napadení ruských mírových sil Gruzií a podobně.

Takže co vidím? Udělali Auroru 23, spustili útok na Kreml, v roce 1917 to bylo na Zimní palác v Petrohradě a opět se vše symbolicky opakuje. Jak bude postupovat samotný Putin a jemu věrní červení, to teprve uvidíme. Z mého hlediska nezaujatého člověka bych jako rozumnou reakci vyhlásil mobilizaci, minimálně částečnou, pak odstavil od moci pátou kolonu v nejvyšších patrech a podíval bych se co zůstalo po Auroře 23. Jak říkám, toto je můj osobní pohled na to vše.

Ti dva v bílých oblečcích, které vidíme na videu, tak ti měli dle mého názoru stisknout tlačítka, které měly ty drony odpálit, protože se jednoznačně mluví o dvou, tam kde to bylo potřeba. Ti dva opičáci na nejstřeženějším místě Ruska, tak ti tam nebyli náhodou a už vůbec by za běžných okolností neměli na sobě bílé jak lampion svítící oblečení, protože i údržba se dělá na těchto objektech v utajení. Takže nám to ukazuje, že je to práce určitých lidí uvnitř FSB. Komu to nejvíc vyhovuje? Žlutým. Na koho se ukazuje prstem? Na modré. Je tím nějak Biden znepokojen, tedy modří kolem něj? Ne. Takže je to koordinováno s modrými. Ti přece potřebují, aby se vše nyní pro oslabení obranyschopnosti západní hranice Ruska soustředilo na Ukrajinu.

Uvidíme, jak se bude tato analýza líbit panu Putinovi, pokud se k němu dostane.

Nám nezbývá, než plně důvěřovat nebeskému Otci, JeHoVaH (Jehovovi) Bohu, jeho slovu, jeho proroctvím a hlavně tomu, že každý kdo vzývá jeho jméno bezpečně vyvázne. Blíží se 5.5., to je zítra a na nebi se má objevit v 19:35 zvláštní úkaz, který způsobí, že měsíc zčerná. I to je zajímavé, že právě teď. Zda je to náhoda? To uvidíme.

Ať se nebeský Otče, Pane JeHoVaH (Jehovo) děje tvá svatá vůle, nejenom na nebi, v tvé duchovní říši, ale i zde na zemi, aby bylo posvěceno tvé svaté jméno, jenž znamená, PŮSOBÍ, ABY SE STALO, a my víme, že působíš, aby se stalo dobré. Ať se tak stane ve jménu Pána Jehošuy Krista. Amen a Amen

Váš bratr a Pánův otrok Igi