Vánoce, vánoce přicházejí…č.2, aneb o tom, kde se dárky dávají až v lednu

Spread the love

Když přemýšlím o vývoji situace na východ od Slovenských hranic. Když už je veřejným tajemstvím, že i v Bělorusku se pohnuly ledy po pondělním setkání V.V.Putina s A. Lukašenkem, kde se setkání zúčastnili i zástupci nejvyšších vojenských kruhů obou zemí, může se stát, že kolektivní západ, jeho představitelé obdrží nechtěné dárky pod stromeček, zatím co děduška Maroz, co jolku priňos dá králi Severu a jeho obyvatelům dárek, v podobě očekávaného vítězství, prostě to, co si obyvatelé Ruska už dlouho přejí.

Evropané a především jejich politické špičky, jenž jsou loutkami těch, kdo je instruují hezky z poza opony a říká se těm loutkovodičům Chazarská mafie. Tak ti si naplánovali, že vše přivedou ke krachu, aby spolkli bezplatně skrze své banky to, co občan EU a dalších zemí světa vlastní. Proto jim ten konflikt na Ukrajině vyhovoval. Chtěli RF držet v bojích ještě dlouho, protože nevěřili tomu, že Alexander Lukašenko půjde s Vladimírem Putinem do toho společně. No jak je vidět, přepočítali se.

Protože je V.V.Putin lišák, protáhl jim ten konflikt hezky do dnešních dní, aby jej evropské sužované obyvatelstvo vlastními sankcemi EU začalo mít rádo, jak to můžeme číst ve Zjevení 13. kapitole. Nikdy jsem nevěřil tomu, že útok na Kyjev v únoru letošního roku byl naplánován tak diletantsky a že Rusko nebylo schopno udatnou armádu Ukrajiny porazit během několika týdnů.

Takže co víme? Německo má ve svých skladech munici na svou obranu na dva dny. Itálie chce okamžité ukončení války a USA chybí raketový systém Patriot pro vlastní potřebu a ještě jej chce dát na Ukrajinu? No tomu nemůže věřit nikdo, jen diletant, že vše dopadne pro kolektivní západ dobře. Kdy jsou všichni připraveni slavit, nezatěžovat se problémy? Je to od 24.12. do 1.1. . A pravoslavné Vánoce na východě jsou 7. ledna. Myslím si, že to je takové časové okénko, kde se dá jedněm nadělit co nechtějí a svým, co čekají.

Kdy je možné očekávat ruskou zimní ofenzívu? V únoru, březnu 2023? To na těch hranicích budou ti vojáci tak dlouho mrznout? To si fakt nemyslím. Očekávaný dárek za mne přijde okolo 25. či 26. prosince. Proč ne 24.? Přece by Vladimír Vladimírovič neničil pohodu a štěstí u štědrovečerního stolu v takzvané západní „křesťanské“ Evropě. S plnými bříšky se ta porážka lépe snáší. Berme to prosím tak, že jsem se jen zamyslel, když čtu a sleduji, co se od pondělí děje.

Největší chyba Chazarské mafie je v tom, že jejich pán Satan a jeho kamarádi démoni nemají přátele, takže je všechny klidně do jednoho obětují, protože potřebují vytvořit lidem zdání, že si v novém světovém uspořádání, které tu bude naštěstí jen na jednu symbolickou hodinu, může člověk takzvaně vládnout sám, bez toho, aby hledal vůli toho, kdo jej skutečně stvořil.

Zkusme se zamyslet například nad prezidentskou volbou v ČR. Možná někoho napadne, proč o tom nyní mluvím. Mlčel jsem. Mne třeba zajímá, jak je možné, že soudruh Skála Josef nedosáhl na padesát tisíc podpisů. Nevěřím, že je neměl a nemá. Takže proč je nevytáhl? No pokud je v plánu to, o čem píšu přes 7 let, pak nějaké volby už nemají smysl. Jen by se ušpinil. A když vidím co se brzy odehraje na území Ukrajiny, kde se od února 2022 takzvaný kolektivní západ hezky odzbrojoval, takže toho ve svých skladech už mnoho nemá, je asi ten správný čas na změnu.

Uvidíme, zda se má analýza nějak potvrdí. Jinak si pan herec Zelenskyj udělal hezké fotky se senilním Bidenem, tak snad si je stihne pověsit na stěně své pracovny někde v Polsku, vlastně ne, v Kyjevě, on přece Ukrajinu od února neopustil. Vždyť je to hrdina. Důležité je, že si jeho manželka mohla v té těžké době pro její Ukrajinu odfrknout, udělat radost nákupem za 40 tisíc Eur za jednu hodinu někde v Paříži. Myslím si, že toto humanitární gesto bude brzy připomenuto obyvatelům Ukrajiny, jak na ně rodina Zelenských myslela, když jim byla zima, museli se vystěhovat do vesnic ke svým příbuzným, protože města jsou bez funkční základní infrastruktury.

Dokonce samotný bojovník za práva fašismu, její svobody na Ukrajině, prezident Zelenskyj vyzval tuším v úterý své spoluobčany v EU, ať se na Ukrajinu nevrací a zůstanou dál v EU. O čem to svědčí? Že i on ví, že je konec. Někdo by to měl říci pánům Rakušanovi, Fialovi a spol., že vše brzy bude jinak. Předpokládám, že letenky už mají.

Tak to byla z mé strany jen taková úvaha.

Kéž máme pokoj v tomto čase tísně od našeho nebeského Otce JeHoVaH (Jehovy) Boha, toho s NEJVYŠŠÍ AUTORITOU a také od Jeho Syna, Pana Jehošuy Krista. Jim patří čest a chvála na věky. Amen

S Agape bratr Igi

P.S.: Kdyby si snad někdo myslel, že já jsem na něčí straně tohoto zkaženého světa, tak to fakt ne, jen toho, kdo mne stvořil a toho, kdo za mne položil svůj věčný život. Jejich jména znáte.