Zajímavé vysvětlení k dnešním událostem na Ukrajině podal americký vojenský analytik ve výslužbě, plukovník Douglas Macgregor….

Spread the love

Video vkládám do článku. Je to člověk, který zkoumá procesy z pohledu vojáka, podobně jako u nás například Martin Koller, nebo Ivan Kratochvíl. V českém mainstreamu se k těmto informacím člověk nedostane. Zde vládne tvrdá propaganda, která nás má přesvědčit, že je vše jinak.

Cíle této propagandy, pokud je nebudeme zkoumat očima zapsaných proroctví se mohou jevit, jako nezbytná příprava podpory obyvatelstva na otevřený konflikt s Ruskem, kde Rusko prohraje, protože ještě Ukrajinu neporazilo a když NATO pomůže, vše bude zalito sluncem, protože bude Rusko poraženo.

Musíte si zapnout automatický překlad

Co nám Macgregor ve svém rozhovoru oznamuje? Zaprvé je to americká doktrína od druhé světové války, která USA pomohla získat status jediné takzvané supervelmoci. Tou doktrínou vždy bylo všem vyhrožovat a nedostat se do přímé vojenské konfrontace, hlavně se Sovětským svazem a dnes s Ruskou federací. Proto USA vedly vždy nějaký konflikt skrze prostředníky. Jak odhaluje, byl to plán takzvaných neoconů, globalistů. Toto je samozřejmě jen půl pravdy, protože svět je řízen ne vládami zemí, ale těmi, kdo mohou tisknout peněžní poukázky. Ty lidem prezentují jako peníze.

Zadruhé odhaluje změnu postoje Ruska, které zastupuje V.V.Putin, že přestalo platit, co RF vždy zdůrazňovala, že nepoužije atomové zbraně jako první. Sofistikovaná provokace, kterou použili údajně samotní Ukrajinci skrze drony, kdy na území RF zasáhly vojenská letiště, kdy jedno z nich je strategickým letištěm s letadly, jenž mohou na své palubě mít jaderné zbraně. Musela být ze strany RF přeformulovaná bývalá strategie. Dnes je to v RF tak, že Rusko použije své jaderné zbraně jako první, pokud dospěje k závěru, že protivník připravuje proti RF jaderný úder.

Zatřetí se v tomto videu dozvíme, že na třech místech soustředilo Rusko na 540 tisíc dobře vycvičených vojáků, velké množství munice a zbraní, raket. Pokud si to spojíme s informacemi odjinud, pak je jasné, že konflikt nekončí, ale teprve začíná.

Začtvrté tento plukovník jasně vysvětluje, s kým skutečně vede RF válku.

Z pohledu proroctví se stále nacházíme v tom, co Daniel označuje jako strkání Severu a Jihu.

Co mne zaujalo, bylo údajné prohlášení propuštěného ruského vězně ve Spojených státech Viktora Bouta, jenž byl vyměněn za narkomanku a basketbalovou hvězdu Brittney Grinerovou, která byla ve vězení v Rusku. Tento muž prohlásil, že měl rozhovor s V.V.Putinem po svém propuštění a že mu řekl, že brzy odstoupí ze své funkce, aby nastoupil do vyšší funkce. Zda toto Putin řekl se dá těžko ověřit, ale pokud je tím, kým má být podle proroctví, dává toto vyjádření smysl.

Viktor Bout je v USA považován za teroristu. Zajímavá výměna.

Že je tento svět ve špatném stavu vidíme, přesně jak Písmo předpovědělo. Máme tedy důvod pozvednout hlavu, že se blíží skutečně Konec tohoto uspořádání. Svědčí o tom i uniklé informace, které se týkají biologických laboratoří, které Spojené státy zřídily na mnoha místech a v nich pracovaly na pochybných výzkumech, které mohou směřovat k výrobě biologických zbraní.

Pokud by někoho zajímaly informace o biolaboratoři v Tbilisi a máte FB, můžete si prohlédnout toto video zde.

Proč mne ten rozhovor zaujal? Protože v něm vidím určité potvrzení, že se biblické věci skutečně dějí, že je potřeba být ostražitý. Nejsem nyní veden k tomu, abych rozebral nějakou konkrétní pasáž z Písma.

Přeji všem Pánův pokoj. Chvalme a dotazujme se nebeského Otce, JeHoVaH (Jehovy) Boha, aby nás sám vyučil, dal nám svého ducha a moudrost. Povzbuzujme se navzájem k Lásce a znamenitým skutkům. To vše čiňme v Jehošuově jménu.

S Agape bratr Igi