Jen takové krátké zamyšlení. Pokud už toto lidé nevidí, že se svět zbláznil, pak už nevím co víc potřebujeme vidět.

Spread the love

Už nějakou dobu slyšíme o tom, jak se Ukrajinská vojska snaží poškodit jadernou elektrárnu v Záporoží. Že to jsou Ukrajinci, k tomu mi stačí selský rozum a ne to, že bych musel milovat ruského prezidenta. Co si však myslet o lidech, novinářích, kteří šíří zaručené zprávy, že to dělají sami Rusové? Jen odhalují, že pracují na zakázku. Pojďme se podívat na důvody, proč to tak je z Ukrajinské strany.

Snad už i dítě v jeslích ví, že Zelenskyj jede na koksu. Na něm jistě jede více takzvaných elit, ale u tohoto těžce nemocného závislého člověka je to evidentní, jen když se mu člověk podívá do očí. Kdyby jej nedrželi pod krkem, tak by věděl, že jsou věci, které se nedělají, protože se takové hry vrací vlastním strůjcům na vlastní hlavu.

Pokud přijmu fakt, že Putin je agresor, který touží dobít Ukrajinu za každou cenu, který na Dombas poslal cca 120 tisíc vlastních vojáků a nyní by chtěl poškodit elektrárnu, kterou obsadil speciálními vojsky hned na počátku konfliktu, aby nedošlo k nějaké havárii, tak to nedává žádný vojenský a ani strategický význam, aby nyní usiloval o vlastní likvidaci svých vojsk, rozmístěných na území Luhanska, Doněcka a dalších míst, včetně Záporoží. Proč? Sloužil jsem v protichemické ochraně za dob Varšavské smlouvy. Vím s jakými následky by se musel Putin vypořádat, kdyby nechal tu oblast zamořit radioaktivním spadem.

Jakákoliv armáda světa by nikdy nepřipustila, pokud je útočník, aby svou armádu, kterou může takto rovnou odepsat, vystavila z vlastní vůle takovému zamoření. Kdyby s tímto plánem Putin přišel, protože on je přece ten, kdo nemá v šech 5P pohromadě, tak by jej vlastní generálové asi okamžitě zastřelili, kdyby jim nařídil něco takového provést. Vidím, že stále žije. Takže neexistuje byť jeden jediný rozumný důvod, aby on sám něco takového chtěl.

Zelenskyj má všechny důvody proto, aby se nehoda stala. Zaprvé je to absolutní loutka, která je plně řízená z USA. Nenávidí obyvatele obsazených území, takže pokud v jeho očích zdechnou, tak si jen bude mnout ruce. Je po sklizni, takže obilí není vystaveno tak velkým škodám z radiace, kdyby bylo ještě na polích. Když v roce 1986 bouchl Černobyl, tak například Švédsko, vše co mělo na svých polích, obrátilo hlubokou orbou minimálně 50 cm do země. Byl jsem tam v červenci 1986, takže vím co udělalo.

Motivace loutkovodičů pana Zeleného je také jasná. Sedí si za oceánem, takže proč by je měl nějaký ten spad zajímat. Proto dává smysl, že by dali tomu drogově závislému člověku zelenou a ještě jej k tomu motivovali. Proč? Protože nemoc z ozáření by z Putinova vojska udělala své a oni by si splnili své sny. Paní Drábová, která by měla vědět a plně rozumět, tak ta je taky hezky držena pod krkem, když vykládá v rádiu o tom, že to není problém, jen ať to bouchne. Budete se paní Drábová zodpovídat za tyto vaše výroky, ale ne před světským soudem. Já vím proč těm lidem vykládáte takové lži. Kdy vám ti kamarádi za velkou louží ukázali, že se neštítí ničeho. Vy neznáte mne, ale já vás ano.

Hus říkal: „Žít v Pravdě a umřít v Pravdě.“ . Připomenu vám jednu soudružku, která byla hlavním hygienikem v roce 1986 a vyprávěla 30.4.1986 také v rádiu a televizi, že není třeba, aby se rušil první máj a vesele soudruzi nahnali národ do průvodu, kdy probíhal nad naším územím největší spad. Do půl roku ji sežrala rakovina a všichni pracovníci hygieny si do dnes myslí, že to nebyla náhoda, ale jak se říká: „Boží mlýny.“ . Kdyby jste o jádru paní Drábová nic nevěděla, ale vy víte.

Ač jsem se dotazoval, zda se to poškození podaří, či ne, nedostal jsem odpověď. Chci věřit, že ne. Když jsem se poprvé dozvěděl, že fašisté útočí na tuto elektrárnu, tak jsem si to spojil ihned s jednou informací, kterou v náznaku najdeme u mluvčího Chabadu, v té době pana Cvalína 2, že se plánuje únik radiace, aby se tím zakryl nějaký biologický útok, kdy lidé budou do sebe cpát jód jako prevenci a přesně toto ti za oponou budou chtít. O to větší smysl mi to dává, že tak moc chtějí někteří, aby ten únik nastal. Není potřeba asi super velký únik radiace, ale hlavně měřitelný, aby do lidí dostali jód, který by pravděpodobně reagoval s tou biologickou šmakuládou, aby se to pak mohlo svést na radiaci.

Má se totiž v tělech hlavně genově upravených vytvořit cytokinová bouře. Co to je? Zblázní se autoimunní procesy, které vlastně dotyčného zabijí. Jeho vlastní imunita se o to postará. Skládám jen různé střípky do jednoho celku, do jednoho obrazu. Proto bych byl velmi opatrný právě na tento jód, pokud k úniku radiace dojde. Lepší prevencí je to, mít zvýšenou hladinu alkoholu v krvi. Toto se mezi chemickým vojskem ví, ale nikomu neříkám, že to má pak udělat. Další možností je užívat velmi rozumně v čase zvýšené radiace koloidní stříbro, protože to by mělo fungovat proti plánované šmakuládě.

Zda ukazuji směr správně, tak to prosím konzultujme sami s nebeským Otcem v Jehošuově jménu. Velmi se těším na dobu, až to všechno skončí, protože z té ničemnosti kolem je mi skutečně zle. Prosme nebeského Otce, aby nedovolil, aby si někdo zahrával s jádrem jen proto, že je to drogově nemocná figurka, která nemá žádné morálněvolní vlastnosti.

Pokoj vám všem, jenž milujete Právo a Spravedlnost.

Igi

One thought on “Jen takové krátké zamyšlení. Pokud už toto lidé nevidí, že se svět zbláznil, pak už nevím co víc potřebujeme vidět.

Comments are closed.