Češi, Moravané, Slezané a Slováci jsou stejně zvláštní sorta lidí.

Spread the love

Včera večer jsem si procházel některé příspěvky na FB. Dlouho jsem se tak nezasmál. Čím hůře těmto lidem je, tím více humoru vkládají do svých kreativních koláží a krátkých poznámek.

Díky panu Fialovi (premiér ČR) můžeš být se mnou v zimě v pokojíčku

Velmi mi to připomíná dobu před plyšákem, kde taky kvetl humor tak, že v něm byla odhalovaná tupost vládnoucí garnitury. Člověk ani nic nemusel myslet zle, ale všichni hned v jeho slovech chápali narážku na tupost projevů vládní moci.

Nemohu nyní vložit printscreany těch hlášek a fotomontáží, naplnila se kapacita úložného prostoru na stránkách a chvíli bude trvat, než to provozovatel serveru vyřeší. Zvláště neočkovaní se stali velmi kreativními. Čekám, že vláda brzy zakáže slovo svetr, nebo jej úplně zakáže i jako výrobek, protože toto slovo asi nejvíce odhaluje jejich tupost.

Už nedávno mne pobavila hláška, zda víme, kdo nejvíce vydělá na tom, když český Honza něco vymyslí a vyrobí a my si to pak koupíme. Je to Helmut. Jen idiot může tvrdit, že ČEZ musí vyrábět elektřinu a prodávat ji nám, spoluvlastníkům přes zahraniční burzu, když je to ze 70% vlastnictví nás všech. Selský rozum i zákony ČR by taková rozhodnutí byla jistě schopna soudit, ale my nežijeme pod vládou selského rozumu a státní zástupci nejsou nezávislí, natož policie a jiné orgány činné v trestních řízeních.

Když ve společnosti, kterou zastupují výše uvedené národy, takto bujel humor, tak vždy zvonil pro politické marionety umíráček. Vím co se děje za kulisami, proč nemohou tito lidé jednat jinak, než se svými kroky totálně znemožnit a ještě se přitom musí tvářit, že je to pro dobro společnosti. Normálního, nezkorumpovaného člověka by hanba fackovala od rána do večera a musel by sám odstoupit. Toto však platí pro nezkorumpované.

Pozorovatelé, tedy ta 10 milionová a se Slováky 16 milionová spodina, jak nás ta dnešní garnitura bere, by měla vidět, že nic se neděje náhodou, že volby jsou jen hra, aby se do horních pater dostali přesně takové loutky, které s análním alpinismem a úsměvem na rtu vykonají přání svého páníčka, který tu nežije. Ale protože si to tato společnost nechce připustit, protože přece i v tom domě, kde bydlíme, se ten dům sám postavil, Satan a démoni nejsou a vše vytváří jen velmi inteligentní náhoda, tak může být zachován status quo.

Samozřejmě se toto děje po celém světě, ale tam nemají ten humor, jako my tady, proto v ostatních místech teče více krve, když síly za oponou otáčí kormidlem a chtějí celou společnost někam dostat. Stále přemýšlím, jak jen otevřít lidem oči, aby si zamilovali toho, kdo dovolil, aby existovali a komu vděčí za každý svůj nádech a výdech. Co ještě více potřebují vidět, aby pochopili, že tu celé dějiny tahá za nitky někdo, kdo neumírá. Ale i to je prorokováno: „Mají oči, ale nemohou vidět; mají uši, ale nemohou slyšet.“Jer 5:21. Jak pracovat s takovým materiálem, takovou hlínou, která se ráda přizpůsobí všemu, jen aby si mohla myslet, že toto je projev svobody a nezávislosti.

Vám, politické marionety, bych rád vzkázal, že tyto národy se dokáží dlouho, skutečně dlouho ohýbat, že i trénovaný gymnasta by takové ohnutí nezvládl, ale pak se ty národy narovnají a je možné, že už nebude jejich vůdcem opilec Havel, který razil heslo: „Nejsme jako oni.„. 30 let není zase tak dlouhá doba, aby určité kroky společnost zopakovala. Zaprvé, tu takto uměle vytvořený strejda Havel není a zadruhé, jste společnost svou službou cizí moci dotlačili k daleko větší netoleranci.

Nebylo by rozumné drazí političtí lídři předat vaší domnělou moc těm, kdo ji stejně převezmou, protože je tu Akce Golgota? Pak by to mohlo být jako za toho plyšáku. Chápu vás, že nechcete do tepláků, protože když ze sebe nebudete dělat idioty až do trpkého konce, že někdo by mohl otevřít vaše Pandořiny skříňky. Stane se tak či tak, že budou otevřeny. Až se tak stane, mám obavu, že ten černý humor, který lidé tvoří, aby dali najevo, co si o vás myslí, že v té době už je i ten černý humor přejde.

Když si osobně představím bohovsky nasraté Slovačisko, tak už být vámi, sedím v tom charterovém letu, který jste si zaplatili, nebo nesu klíčky moci k těm, kdo to mají převzít. Ale jsem jen obyčejný člověk, takže na mém pohledu vlastně nezáleží. Berte to tak, že jsem se jen zamyslel nad humorem, který je vždy první známkou velké změny, která přichází.

Tak si tu zatím blbněte pánové Fialové, Rakušané, Babišové, Sulíkové, Matovičové a spol.. Jen dejte pozor, aby neplatilo staré přísloví: „Kdo se směje naposled, ten se směje nejlépe.“.

S Agape vám politikům Igi.