Dva partnerské weby Svět očima Písma

Spread the love
JAK JDE ČAS

Aero Net

listopad 2015 – leden 2016

v minulosti, ke konci roku 2015 jsem narazil na AeroNetu na zajímavé články nějakého Igora Zemánka, které mne zaujali nejen dikcí, ale i samotným obsahem. Ba co víc, tento člověk používal jméno našeho Stvořitele naprosto zpříma a bez obalu pojmenovával a přímo obnažoval problémy světa okolo nás. V té době jsem se zaregistroval také, ale setrvání s ohledem na tajnůstkářské a zejména politické směřování administrátora nemělo dlouhého trvání (bylo to rychlé, a nestihl jsem vydat ani čárku) a tak jsme se vzdálili na jiný web pod názvem Nejvíc info.

původní Nejvíc info

leden 2016 – srpen 2020

Majitelem dalšího webu byl v té době pan Jan Marek pod nickem Suneé (Sueneé Universe, z.s.), kdy pan Milan Zukal toto měl pod patronací jako správce. Pod tímto vedením jsme fungovali od počátku roku 2016, kde přispíval nejen Igor Zemánek, ale i další lidé…

V tom období byla dána 23.12.2019 veřejnosti k dispozici ZDARMA publikace „Daniel – Tajemství ukončena, pečetě rozlomeny“ v PDF formátu (ke stažení zde nebo zde) a v květnu 2020 již jako webová klikací verze zde.

staro-nové Nejvíc info … ?!

srpen 2020 – prosinec 2021

Pak se přihodilo něco zásadního a nikdo z těch dvou nechtěl ustoupit ze svých pozic – ani Suneé, ani MieleZu. Vizte prosím článek ze dne 6. srpna 2020 pod názvem Zdravíme naše čtenáře, kdy jste byli vítáni na staronovém Nejvíc info v novějším kabátu pod vedením Milana Zukala, ale již bez předchozích cca 2700 článků, které zmizely jakoby jedním šmahem. Více ve stručných příspěvcích pod článkem.

Tehdy jsem založil tento web https://nejvic-info.webnode.cz/ pro případ nějaké nenadálé reakce jako partnerský a v hlavičce jsem použil úplně stejný název – Nejvíc info (všude jsem jej prezentoval jako Nejvíc info Web Node). Hlavním důvodem bylo vypichovat to nejzajímavější nebo nejdůležitější.

Takže od srpna 2020 jsme s Igi Popem fungovali na dvou platformách – Nejvíc info (WordPress) a Nejvíc info (WebNode). Trvalo TO již jen 1 rok a 4 měsíce, a to do prosince 2021, kdy se objevil další problém (Milanovi Zukalovi něco přeletělo přes nos) a tak jsme si sbalili svých 5 švestek a opět šli o dům dál. Jsme mu však vděční, že nám umožnil migraci všech článků již z jeho Nejvíc info na náš nový web, které poznáte podle data vydání od 24. prosince 2021 zpětně až k 5. lednu 2016 k článku Operace GOLGOTA.

Svět očima Písma (2x)

prosinec 2021 …

Takže od prosince 2021 jsme již na vlastním webu Svět očima Písma na platformě WordPress a na tandemovém partnerském webu Svět očima Písma na platformě WebNode. Kolik s tím bylo práce si prosím přečtěte zde ve stručném článku ze dne 26.12.2021 pod názvem Od 25.12.2021 jsou stránky doplněny o všechny články z Nejvic-info.

Kromě toho byl proveden přenos publikace „Daniel – Tajemství ukončena, pečetě rozlomeny“, takže ji najdete již na dvou webových platformách. Ve WordPressu jako součást webu Svět očima Písma pod záložkou DANIEL VÝKLAD a nebo na WebNode pod jejím celým názvem, jak je uvedeno výše v tomto článku jako samostatnou publikaci, s možností ke stažení v PDF formátu zde https://1url.cz/GKbdQ nebo zde https://1url.cz/5ztXh.

Také byl proveden přenos článků rubriky Pojďme, a vystupme na Jehovovu horu…, které najdete pod záložkou JEHOVOVA HORA, které si také můžete vždy stáhnout v aktualizované v PDF verzi – uvedený datum se týká vždy posledního příspěvku. Tak poznáte, jestli je vložený ten poslední. Odkazy najdete v hlavičce rubriky.

Upozorňuji všechny, že webové stránky i PDF dokumenty jsou vzájemně provázány hypertextovými odkazy, takže nezabloudíte. A kdyby jste náhodou na něco zapomněli, třeba si to uložit do záložek, tak stačí otevřít stažený PDF dokument a už jen kliknout.

Mé důležité kontaktní údaje najdete v Moje ID.

Boleslav Křišťál

článek na partnerském webu zde