Proč nám ti sportovci padají jak mouchy? Všichni měli po genové terapii.

Spread the love

10 nových zpráv z posledních dní. Toto zveřejnil Pavel Zítko a viděl jsem před několika dny jiný seznam. Všechna úmrtí mají podobný průběh u sportovců po genové terapii a ti by měli mít nejlepší zdravotní kondici. Kde se v nich berou sraženiny? Toto se nikdy nedělo až po terapii. Náhoda?

⚽️ ❤️‍🩹 Adama Traore z Tiraspolu zkolaboval s bolestí na hrudi v zápase Ligy mistrů proti Realu Madrid 23. listopadu 2021 bez nepříznivého ovlivnění, musel být lékařsky ošetřen a odtažen ze hřiště.
⚽️ 🕯 Monclova, Coahuila, Mexiko: 49letý fotbalista Juan Antonio Camacho omdlel během zápasu a zemřel na fotbalovém hřišti. Srdeční zástava. Zpráva z 27.11.2021.
🏐 ❤️‍🩹 Druhý zápas házenkářské Bundesligy mezi Hamm Westfalen a Eintracht Hagen dne 26. listopadu 2021 byl na zhruba půl hodiny přerušen kvůli lékařské pohotovosti mezi diváky.
🎽 🕯 Skotsko: Laura Henderson zemřela začátkem tohoto roku na náhlou zástavu srdce při běhání. Nyní její rodina daruje penize na defibrilátor.
🏀 ❤️‍🩹 Filipínský profesionální basketbalista Roider Cabrera zkolaboval 24. listopadu 2021 během zápasu Terrafirma Gyip proti Barangay Ginebra a byl v bezvědomí převezen na kliniku.
⚽️ ❤️‍🩹 Charlie Wyke z anglického druholigového Wigan Athletic během tréninku zkolaboval a byl převezen do nemocnice, kde je prý ve „stabilním stavu“. Oznámení ze dne 25.11.2021.
⚽️ 🕯 Leon Taylor z anglického FC Darlaston Town (Walsall) zemřel na náhlou zdravotní prihodu ve věku 36 let. Oznámení ze dne 25.11.2021. Zanechal po sobě manželku a dvě děti.
🏀‼️ ️ Na domácím utkání regionální ligy BSV Wulfen (Dorsten) 20. listopadu 2021 utrpela tezkou nevolnost na tribuně „mladá žena“ a musela být ošetřena týmovým lékařem.
⚽️ 🕯 Jižní Afrika: Ředitel Queensburgh High School, ve svém volném čase fotbalový brankář, umírá na „masivní infarkt“ během přátelského zápasu. Zpráva z 24. listopadu 2021.
⚽️‼️ ️ 15letý student Jacob Fagg-Mc Laughlin zkolaboval 21. srpna 2021 – jak bylo oznámeno teprve 24. listopadu 2021 – během zápasu ve fotbalovém klubu Mareeba United nedaleko Cairns (Austrálie) se srdecnim infarktem a byl zachránen jeho rodiči .
Co je skutečně nemoc?
Nemoc je otrava těla, tato otrava způsobuje onemocnění buněk, když jsou buňky zasaženy vytváří odpad a to jsou ty viry. Takže aby jejich takzvaná mutace mohla fungovat, musí těla vystavit větší otravě. Otrava může přijít ze vzduchu, ze stravy a tekutin. Pokud dva roky nosí lidé hadr a stále se svým dechem otravují vlastními zplodinami, tak vlastně tělo vystavujeme vlastní otravě. To sníží schopnost po tak dlouhém čase, aby se naše tělo dokázalo bránit další otravě a organismus to nevydrží. No a když si ještě necháme do těla píchnout jed, tak pak je to o to rychlejší.
Proč fungují léky?
Naše tělo se skládá z chemických prvků. To jsou stavební kameny. Pokud nemá tělo stavební kameny, nemůže stavět. Takže pokud se buňka brání tím, že vytváří odpad, tak ho musí opět vytvořit z chemických látek, které pospojuje do určité sloučeniny. Bílé krvinky zjistí složení a dají pokyn k jejich zničení. K tomu slouží další konkrétní typ lymfocytů, bílých krvinek, takzvaných T lymfocytů. Aby si je tělo mohlo vytvořit, potřebuje stavební kameny.  Takže musíme tělu dodat právě tyto prvky. To jsou vitamíny a další látky. Proto určitý lék funguje. Co vám farma lobby neřekne, je to, že tyto sloučeniny (léky) se musí v těle rozložit na konkrétní prvky, aby si tělo mohlo ty prvky poskládat podle svých potřeb. Takže je hezké, že víme, že pokud dáme tělu vitamín C například, takže se mu uleví. Je hezké, že jsme analýzou zjistili, že citrón má v sobě sloučeny, chemické vzorce, kterým říkáme vitamín C, ale už nějak zapomínáme na to, že pokud bychom za správných podmínek zajistili tělu tyto prvky samostatně, že pak už nepotřebujeme sloučeniny.
Proč jsou stavební kameny dodávány ve stravě právě v těchto sloučeninách, chemických vzorcích? 
Protože vše funguje na elektromagnetismu. V chemii se tomuto principu říká chemická vazba. Sloučenina dovoluje udržet potřebné prvky tak dlouho pohromadě, dokud se dostanou k danému místu v těle, k tomu orgánu, který je právě potřebuje a tam se udělá rozklad a vzniknou v něm například právě ty T lymfocyty. Ty se zase postarají o likvidaci otrávených buněk. Kdy narušíme celý proces? Pokud tělo zasáhneme prvky v takových sloučeninách, jenž působí tělu otravu. Jestliže tělo vystavíme do elektromagnetického prostředí, pole, které nerezonuje s frekvenčním polem těla, začne v něm docházet k chemickému rozkladu sloučenin a vzniku jedovatých látek, jenž buňka vyloučí jako to, čemu se říká virová nálož. Co se nám stále zhoršuje od vzniku rádiových vln? Mění se frekvenční pole, na které si tělo nezvyklo. Jsme tak dokonale utvořeni, že tělo se po určitém čase vyrovná s tímto novým nastavením, takže spalničky vymizí a další smrtelné nemoci, které jako viry byly izolovány pouze v živých organismech, nejčastěji v krvi. Ale už je nikdy nenajdeme na povrchu mimo živá těla. No a farma firmy nám mohou tvrdit, že nemoc zlikvidovalo očkování.
A jak lidi podvedli? Tvrzením, že viry jsou nakažlivé nemoci. Krásným příkladem je Španělská chřipka. Tehdy se poprvé masivně očkovalo a do těla byly vstřiknuty látky, které způsobily otravu. V krevním vzorku se našly odpadní sloučeniny, které se pojmenovaly, že to je ten virus a že on je příčinou. Ne ne ne, ony sloučeniny byly následkem. Co pak udělaly ty fešácké farma firmy? Vytvořili na živé kultuře opět takový odpad a řekli, že jej oslabili nebo, že je to mrtvý virus a ten vpravili jako očkovací sérum do těla lidí. Dokázalo si tělo s tímto odpadem poradit? Samozřejmě, protože v genetickém kódu už existovala informace, že je potřeba vytvořit takový T lymfocyt, který tento odpad z těla dostane pryč.
Kdo je nejlepší spotřebitel takového očkování? Správně vystrašené obyvatelstvo. Přece mu nebudete říkat, že otravu Španělskou chřipkou vyvolala otrava z očkovacích látek a že lidstvo bylo v té době narušeno rádiovými vlnami frekvenčního pole a máte tu nádherný byznys. Proč? Protože farma lobby potřebuje nemocné a ne zdravé jedince. Stejně jako LEKAŘI, potřebují své pacienty. Takže když budete lékaře vychovávat, tak jim to tajemství o nemocech na škole neprozradíte, ale vytvoříte historku, ahoj příběh, jak očkování odstranilo spoustu smrtelných nemocí.
Co udělá například takový komár v Africe, kde vás bodne? Způsobí vám otravu těla a říká se tomu Malárie. Opět se vám v těle vytvoří otrava a odpadní látky, které se pojmenují, že to je ten vir. Takže než poletíte do Afriky, tak si necháte bodnout očkování. To vás ale neochrání. Co se totiž stane? Protože je to už odpadní produkt, bílé krvinky jej zanalyzují a zadají příkaz, aby se vytvořilo v těle opět něco, co odpad zlikviduje. Protože je to jen odpad a ne samotná příčina otravy, tak se to po určitém čase tělu podaří. Když vás komár bodne v té Africe a vy jste přece chráněni, stejně musíte začít užívat antimalarika, která dodají tělu sloučeniny, ze kterých si tělo postaví ty nové buňky a odpad zlikvidují ty T lymfocyty, které se opět tvoří ze sloučenin takzvaných léků, stavebních prvků. Asi tak nějak to funguje.
Takže aby nás otrávily novým Omicronem, musí jej dostat nějak do našeho těla. Nejlépe se to udělá tak, že poletí velké vojenské letadlo a zanechá za sebou dlouhou chemickou stopu, kde budou ty správné nanočástice těch správných látek, abychom je vdechli do těla. Když máme organismus otrávený vlastními zplodinami, protože je nenecháme volně rozptýlit do prostoru a ještě si natáhneme do plic ty nanočástice toho super koktejlu, co zůstává za ocasy letadel, pak je jen otázka času, kdy otrava naroste do takových rozměrů, že tělo začne kolabovat.  Samozřejmě se to svede na mutaci Cokoliv 19.
Co zjistila Soňa Peková? Že ti nejvíce bezpříznakoví lidé měli největší virovou zátěž, že? Proč ji měli? Protože buňky velmi dobře pohltili otravu a poskládali ve velkém mnoho odpadních látek, tedy těch virů, takže to vypadalo, že normálně by musel takový člověk okamžitě vytrčit kopyta, ale on jak na potvoru ne a ne. Takže vlastně nevědomě potvrdila, co se samozřejmě v nejvyšších patrech ví. Proč se mění struktura tohoto odpadu? Protože nikdy nezajistíte stejné množství látek v ovzduší, které tělo otravují a protože je to odpad, nepotřebuje buňka vyvářet přesnou strukturu odpadu, takže jej poskládá v takových formách, které jsou si podobné, ale mají své varianty.
Co se děje například u takového Ivermectinu? Jeho složení jak na potvoru neutralizuje účinky jedu. Takže pokud otrava těla nedosáhne kritických hodnot, tak rychle nemocnému pomůže. Je to pro farma lobby to, co právě potřebují? Ne ne ne. Proto zakázali obvodním doktorům léčit, protože otrava přichází vzduchem a tolik těch nanočástic k dispozici nemají a ne každý den mohou ty letadla ty čáry vytvářet a takový Ivermectin by nedovolil otravu organismu dostat tam, kam potřebují. Takže co doporučí LEKAŘUM: „Budete na telefonu, pacientovi řeknete, že si má otevřít okno, aby se ještě více toho nadechl a dáte mu paralen! Až mu bude tělo kolabovat, tak ať si zavolá záchranku a tak zaplní nemocnice.“. Proč potřebují právě paralen? Protože to je složením sloučenina, která naopak otravu a účinky podpoří.
Proč si to jako nemedik dovolím tvrdit? Protože vím co jsou chemické reakce, chvilku jsem to studoval a skládám si puzzle dohromady. Nepotřebuji mít laboratoř, abych si dal jedna a jedna dohromady. Stačí abych pochopil, jak v těle vzniká nemoc, že je to vždy otrava, co buňky při otravě dělají a jak fungují například T lymfocyty. Nejsmutnější na tom všem je to, že i ta farma lobby pod Satanem toto vše ví a ne jeden rok, ale už 150 let, kdy se zkoušelo první očkování. Stačí jen tu krásnou historku o virech stále recyklovat a jak říká známé pořekadlo: „STOKRÁT ZOPAKOVANÁ LEŽ SE STANE PRAVDOU.
PAK UŽ SI MŮŽE FARMA LOBBY HRÁT VE SVÝCH LABORATOŘÍCH a vytvářet LEKY, které nás sice uzdraví na tom nejbolavějším místě, ale přidané látky k těm účinným způsobí menší otravy jinde. Takže byznys jede dál, nemocí je stále dost a LEKU taky.
Protože jsme se dostali do situace, kdy Satan potřebuje mít z lidí svůj majetek, aby v tělech provedl změnu na úrovni chromozomů, pověří své ctitele, kteří jej neuctívají jen nějakým tím vánočním stromečkem či křížkem, nebo jinou modlou, ale ty co jej uctívají náramně, například dětskými obětmi, aby svým bezpáteřním vědcům nařídili výrobu toho, čemu se říká genová terapie. V armádě pak tito samí lidé nařídí stejně bezohledným vědcům, aby vymysleli ten správný postřik nano sloučenin, protože to přece dělají jako ochranu proti nepříteli. A kdo je ten největší nepřítel? Přemnožení jedlíci jejich zdrojů. A bezpáteřní vědci si mnou ruce, protože práce v laboratoři je taková super hra a oni ještě za ni dostanou velké množství zrní (potištěných papírků, které jim ostatní rádi vymění za skutečné zboží, za skutečnou hodnotu) a Satan si mne ruce, jak mu to super jede až najednou zjistí, že nemá tolik času, jak plánoval.
Proč jej nemá? Protože ať zkoumal to Písmo zleva zprava, nepovšiml si, o čem jsou ta Kristova slova o zkrácení těch dnů. Ani si toho povšimnout nemohl, protože to je duchovní informace, kterou mu nebeský Otec, Stvořitel nebe a Země, JeHoVaH Bůh nedal a ponechal si ji ve své mysli až do času, kdy už to Satan prostě nemůže stihnout, aby všechny označil. Může tlačit k Lockdownům, které nejsou úplně tím nejrozumnějším opatřením, ale protože se čas krátí a mnozí prokoukli celou hru, ač netuší, že vše řídí Satan a jeho kamarádi démoni, kteří si už pravděpodobně musí brát i vybraná těla těch, které v rámci Shaef programu odstranili. Protože je zajímavé, jak se nám vybraní sluhové dostávají do izolací a  někteří dokonce údajně vyskočí z okna, aby se pak opět objevili mezi živými a jedou to, co slibovali, že už nepojedou. No je to zajímavé, jak nám na Cokoliv 19 nemocný Vojtěch rychle ožil a už nařizuje jak o život, karanténa, ne karanténa. Ale možná to je pouze má vlastní bujná představivost.
V každém případě si můžete o nemocech udělat vlastní obrázek. Jen ukazuji směr. Dotazujte se v Jehošuově jménu nebeského Otce, JeHoVaH Boha, zda to co píši je pravda a zda se někde nemýlím. Jsem jen člověk tak jako vy.
Kéž máte pokoj v tomto Čase konce od našeho Boha a od Jeho Syna, Pana Jehošuy.
Váš a Kristův bratr Igi.