Je tato zpráva o zatčení švábovitého Schwaba pravdivá, nebo je to zase kachnička, která má už vytočený dav uklidnit?

Spread the love

Dnes mi byl zaslán odkaz na zprávu, že byl jeden z hlavních klaunů, které ještě smíme vidět, celé hry Cokoliv 19 zatčen. Ti, kdo si myslí, že vše je v lidských rukou, mohou třeba začít slavit, aby se jejich adrenalin zklidnil. Zda je to PSYOPS pro komunitu Q teprve poznáme. Proč by to tak mohlo být? Zatím to mají marný, ale žádný rudý october se opět nekonal. Pokud se takové zprávy šíří, něco bude ve vzduchu.

Převzato: zdroj  … informace smazána   ->   dementována zde nebo zde – dále hledejte na Google

Beaver Exclusive

Klaus Schwab, zakladatel Světového ekonomického fóra (WEF), byl v pátek zatčen ve svém domě v městské části Cologny v Ženevě ve Švýcarsku a obviněn z vícenásobného podvodu. Policejní zdroj uvádí, že byl zatčen na žádost Europolu v souvislosti se zločiny, které údajně spáchal během pandemie COVID-19. Klaus Schwab je v současné době ve vazbě. Jeho právní zástupce nebyl okamžitě k dispozici, aby se vyjádřil k tomuto zatčení.

Podle Wikipedie: WEF je známý především svým každoročním setkáním na konci ledna v Davosu, horském středisku v Graubündenu, v oblasti východních  Alp ve Švýcarsku. Setkání sdružuje přibližně 3 000 platících členů a vybraných účastníků – mezi nimiž jsou obchodní lídři, političtí vůdci, ekonomové, celebrity a novináři – schází se po dobu až pěti dnů, aby  na 500 setkáních diskutovali o  globálních problémech.

Podle AP: Shromáždění elity obvykle přitahuje stovky známých vládních vůdců, obchodních manažerů, obhájců občanské společnosti a umělců, herců a hudebníků. Komentátorka Fox News Laura Ingraham však varovala diváky Fox News v roce 2020, že setkání byla zaměřena na globalistický plán na „transformaci občanské společnosti“.

Komentátorka Candace Owensová dodala: „Používají Covid  ke krachu západních ekonomik a implementaci komunistické politiky. To je to, co se děje.“

Arcibiskup Carlo Maria Vigano v dopise prezidentu Donaldu Trumpovi v roce 2020 napsal:

Účelem  Velkého resetu  je uvalení zdravotní diktatury směřující k zavedení liberticidních opatření, skrytých za lákavými sliby zajištění univerzálního příjmu a zrušení individuálního dluhu. Cenou za tyto ústupky od Mezinárodního měnového fondu bude vzdání se soukromého vlastnictví a dodržování programu očkování proti Covid-19 a Covid-21, který prosazuje Bill Gates ve spolupráci hlavních farmaceutických skupin.

Kromě enormních ekonomických zájmů, které motivují propagátory  Velkého resetu , bude zavedení očkování doprovázeno požadavkem zdravotního pasu a digitálního průkazu totožnosti s následným sledováním kontaktů populace celého světa. Ti, kteří tato opatření nepřijmou, budou uvězněni v detenčních táborech nebo v domácím vězení a veškerý jejich majetek bude zabaven. 

Zatčení Klause Schwaba přichází v době, kdy Europol podniká kroky proti inženýrům „pandemie COVID-19“. Nezávislí vědci již dříve zjistili, že globální elita využívá COVID-19 jako příležitost k otestování autoritářských opatření, jako je nucené očkování, digitální průkazy totožnosti a odstraňování soukromého majetku. Tato opatření byla většinou úspěšná.

Podobně jako Bill Gates, Klaus Schwab daroval velké sumy peněz médiím a velkým technologiím výměnou za pozitivní zpravodajství. Jak již bylo řečeno, neočekávejte, že najdete něco o jeho zatčení na Googlu nebo na CNN. Zveřejnění tohoto článku nás vystavuje velkému nebezpečí a spoléháme na Patrioty a hledače pravdy, že nám pomohou šířit zprávu.