Fialový hnus a vytváření narativu, který má v Českém národu vytvořit pocit viny.

Spread the love

Něco tak odporného, co nemá s odhalováním pravdy nic společného a je vytvořeno na zakázku někoho ze Sudeťáků, tak tím je video pořad na Streamu společnosti Seznam.cz, pod názvem Zmizelá vesnice s děsivou minulostí. Hrůza obyvatel Libkovic byla doslova hmatatelná.. Je mi na zvracení, protože přesně takoví to lidé byli na počátku německé okupace, jak za dob temna, tak před počátkem druhé části velké války, od nástupu Hitlera k moci v Německu.

Samotné načasování tohoto pořadu do doby, kdy si Český národ připomíná 401 výročí od prvé německé poroby, kterou zkorumpovaná šlechta vehnala tento národ do náruče Habsburků, aby se jednou pro vždy zapomnělo na husitské období, jenž si připomeneme 8. listopadu. Jakým národem jsou německy mluvící občané z hlediska dějin? Jsou to potomci Asyrské říše. Už vás někdy napadlo proč má Německo přesně tyto barvy na své vlajce?

Černý pruh nám oznamuje, že je to země vytvořená pro potřeby temných duchovních sil, skrze níž se realizuje duchovní boj, to je ta červená barva, ten červený pruh, nad ostatními národy o duchovní nadvládu. To je ta zlatá barva, zlatý pruh. Koho stará Asýrie nikdy úplně neporobila? Byl to Jeruzalém. Čím je Praha od dob Karla IV., jeho započatá výstavba Nového města? Je to Nový Jeruzalém. Jakým národem byla Asýrie a jak se chovala k porobeným národům? Přesně jako Německo za dob nacismu.

Komu leze do zadnice TOP 09, ČSSD, KDU-ČSL, ODS, PIRÁTOSTAN? Asyrské říši, dnešnímu Německu. Komu předal Klaus tuto zemi v devadesátých letech? Německu. To, že se dnes tváří, jak velkým je vlastencem, tak to může věšet na nos svým slepým příznivcům. Komu se strejda Havel, napůl Chazar a na půl Žid omluvil za flašku skotské? No přece Asyřanům, německému landsmanšaftu, sudeckým vyhnancům.

Já se ptám vás, autorů tohoto odporného proti národního videa, které má vzbudit pocit viny z toho, co se sudetským vyhnancům stalo: „KDO TU ROZPOUTAL JAKO PRVNÍ PRONÁSLEDOVÁNÍ? ČESKÝ NÁROD?“. Kolik vám zaplatili? A bylo to v říšských markách, nebo eurech? Vy si myslíte, že je utajeno před zraky Stvořitele co děláte? Koho píseň zpíváte? Víte, že budete první, koho odstraní, pokud se jejich plán povede? To vám vy nicky a ubľjutky, jak by vás nazval Rus, který má národní hrdost, to vám skutečně nevadí, že tito lidé rozpoutali v letech 1938-1945 největší genocidu Českého národa? Že díky takovým lidem, jako jste vy, skutečný odpad společnosti, bez jakékoliv morální cti, že právě tito lidé dovolili Hitlerovi, aby řádil jako černá ruka, tak vy budete rozeštvávat lidi?

Kde to ve vašem pořadu zaznělo, že věci mají následek? Schvaluji zločiny na těchto lidech? Ať se to nikdy nestane, ale kdyby ti, co je zastupujete, nezotročili český národ a nechtěli jej vyhladit, nikdy by tu žádný Svrčina a další nebyli. Vy mluvíte o kolaborantech a samí kolaborujete, jen abyste se mohli ještě více zabořit do pozadí svého páníčka? Není to náhodou podle českého přísloví: „ZLODĚJ KŘIČÍ:´CHYŤTE ZLODĚJE? Se ptám vy prodejné Bakalovy presstitutky.

Informaci, kterou normálně sdělíte za dvě minuty, tak tu roztáhnete do 17 minut s hudbou, která má v lidech vyvolat temné a depresivní pocity. Ukázat na Český národ, jak je vlastně ničemný. To on rozpoutal asyrské peklo? Víte komu sloužíte? Kdo miloval Asyřana? Tak si otevřete Písmo a poučte se. Stejně jako se to Asýrii nepovedlo, tak se to nepovede novodobé Asýrii, že si porobí Judu ukrytou v krvi českého národa. Ten kdo se snaží zničit český lid, ten zahyne, protože chce v ČASE KONCE šlapat po těch, jenž si nebeský Otec JeHoVaH vojsk zamiloval a tíseň, kterou na tomto národu připustil je tu proto, aby začal tento národ hledat své skutečné kořeny, aby začal hledat svého Původce, tak jako jej hledal v době husitů.

Že je to pro vás nesmysl? Proč? Protože vy neznáte skutečné dějiny, které vymazal panovník tohoto světa? Aha, on je jen pohádkovou bytostí, že? On tu nemá celou dobu potomstvo zmijí, kteří vše vedou k naplnění dávno známých plánů, že? Slovo vlast, půda ze které jste vzešli je pro vás nic. Že jste převrácenou a cizoložnou generací, kterou vede zaprodanec Babiš, kterou terorizuje Vojtěch pod přímými rozkazy plukovníka Prymuly a dalších, jenž se pasou na největší genocidě lidstva jménem genová terapie v klinické studii třetí fáze a těm sloužíte ač na jiné informační linii, to vám též nevadí, že?

Jak jste se sebou spokojeni průvodci pořadem, pánové Horáku a Karlíku? Jak jste spokojen se zvukem pane zvukaři z Underground media? Jak jsi na sebe hrdý scenáristo a režisére Boučku. Proč si nedáte příjmení Bouczek, Berger, Karl? Aby bylo jasné za koho tu kopete?

Je pro mne nepřítelem obyčejný Němec? Ne. Nepřáteli jsou lidé, kteří stále rozeštvávají jak z německé, tak české strany. Žádná hrdost ve vás zaprodanci není. Milujete jen potištěný papír, za který si myslíte, že si koupíte štěstí. KDO PRODAL JEDNOU SVOU DUŠI, TEN JI PRODÁ VŽDY. Není už čas se napravit? Přestat hledat někoho, kdo bude nad vámi despoticky panovat? Nebo si myslíte, že když vám pániček Bakala platí, že vás nemá za rohožku? A vy si myslíte, že Bakalu, kterého platí ti za oponou, že jej nemají za rohožku zase oni? Dokud jej potřebují, tak mu budou sypat a on bude sypat vám drobty ze svého stolu, ale až splní svůj úkol, vytřou si s ním zadek stejně jako to udělá on s vámi, až mu už nebudete k ničemu.

Nestydíte se, že vaši předci museli třeba položit svůj život za to, abyste se mohli jednou v této nádherné zemi narodit? A vy klidně jejich smrt vyměníte za potištěný papír. Není to první pořad na streamu, který vyznívá jako tento váš poslední díl. Kéž byste porozuměli dřív, než vás to dožene.

Odkaz na pořad nedávám, protože by mi musel shořet počítač, kdybych to udělal. Proto kdo chce, sám na seznamu najde.