Tak nám zvolili kočkopes, aneb nic jiného se nedalo čekat.

Spread the love

Když jsem se ze zvědavosti podíval na výsledky voleb do sněmovny, myslel jsem, že se smíchy potrhám. Chybí nyní sečíst 0,01% hlasů a druhé ANO má o jeden mandát víc, to nevymyslíš. Rychetského taktika se obrátila proti samotným autorům.

Jak mnozí víte, jsem zásadní nevolič, protože lidské vlády nejsou schopné vytvořit skutečně SPRAVEDLIVOU SPOLEČNOST. Mým Králem je Kristus. Protože je Písmo dost jednoznačné ohledně ČASU KONCE, je výsledek přesně takový, jak ho Satan potřebuje. Myslím si, že Titanik, na kterém se ČR plaví po světovém oceánu už nabírá vodu ne z jedné strany, ale všech. Pokud lišák Zeman udělá to co si myslím, že udělá, tak to bude velmi smutná podívaná. Proč?

Pirátostan a slepenec Spolu vyhlásili memorandum, že do koalice jedině bez Babiše. Ale možná to bude úplně jinak, až se rozezní telefony ze zámoří. Protože mít ÚSTAVNÍ VĚTŠINU, to je vlhký sen všech mocných tohoto světa.

Protože je tu Babišův slib, že pokud prohraje, odstoupí a on prohrál, ač má nejvíc mandátů. Takže ANO, BUDE HŮŘ dostane od Zemana za úkol sestavit vládu. Babiš odejde, aby se ukázal jako největší státník a zbytek se domluví na společné vládě s ústavní většinou. A máme tu Slovensko po volbách 2020. Protože loutky jsou až po lokty v pozadí svých páníčků, tak se můžeme připravit na LOCKDOWNY, ZÁKAZY VYCHÁZENÍ a další takzvaná zdravotnická opatření, že nám je brzy bude závidět i Austrálie, nebo Izrael.

To, co se nepodařilo za poslední rok a půl se stihne za tři týdny, protože bez opíchání se experimentální medicínou si lidé nebudou moci zajít ani na záchod u sebe doma. Kdo očekával, že takzvané pronárodní a proti Cokoliv 19 síly zvítězí, tak ten byl skutečně velmi naivní. Zkuste už drazí čtenáři pochopit, že je ČAS KONCE, jak o tom píši už 6 let a že proroctví na toto období v knihách nejenom Zjevení a Daniel to vidí zcela jasně.

Proč Babiš odejde? Protože on už svůj úkol madam Merkel splnil, teď už je třeba jen sesbírat úrodu a  zisky z pandemie, která nikdy nebyla vyhlášena podle zákona, protože nikdy nedosáhl počet pozitivně testovaných takových čísel, aby to bylo možné legálně vyhlásit. Kdo vlastně vyhrál? Okamura. Ten teď může hrát divadlo, jak to s tím českým národem myslel dobře a jak on by to nikdy nedopustil, co tento kočkopes spustí, To, že s nimi jede je jasné už skoro dva roky. Pro Luboška Volného místečko nezbilo, ač svou práci také odvedl, ale věřím tomu, že nějaká ta trafika se pro něj najde.

Tak a teď trochu vážněji. Celé to divadlo, které bylo lidem sehráno mělo dle mého porozumění zajistit možnost vytvořit ústavní většinu, bez ohledu na memorandum, která by prosadila v lavicích ta skutečně „správná“ opatření, jenž budou protlačovat ti, co spolu mluví a budou se zvedat ruce, jak bude diktováno těmi, kdo řídí svět. Čísla nám taky rostou jak budou pánové potřebovat, protože na žádnou náhodu se tu nehraje. Kdo jen trochu nahlédl do Švábovy knihy a umí si dát jedna a jedna dohromady, ví, že zničení ekonomiky je přede dveřmi. Trochu jsem předpokládal, že to spustí hned po německých volbách, ale jak je vidět a také jsem na to upozorňoval, je skutečné okultní centrum světa v Praze a muselo se počkat, až na dnešní den.

Slovenská internetová televize Slovan oznámila tento týden, tuším ve čtvrtek, že bratia Slovaci to zavrú 18. októbra, jak jim bylo dáno na vědomí těmi co ví a podle mých informací to tady přijde o dva dny dřív. Pokud skutečně rozumím i časům, jak odhaluje kniha Zjevení, na to se musíte sami dotazovat našeho Stvořitele nebe a Země, JeHoVaH Boha v Jehošuově jménu, mohu se mýlit, tak se dostáváme do závěru druhého měsíce pětiměsíčního období z 9. kapitoly knihy Zjevení. Plán, který se ke mne dostal, fakt není z mé hlavy, tak první co má nastat je lockdawn, kdy se zavře vše, pak padne logistika a ochromí se zásobování. Spustí se hyperinflace. Dokončí se a toto je můj pohled zabodávání. Dále má padnout malé a střední podnikání a pak velké firmy a nakonec banky, aby mohl přijít nový peněžní systém. Všechny Coiny půjdou do háje. Čas, který si na to vše určili je od 16.10. do konce listopadu.

Myslím si, že šest týdnů na pořádnou krizi stačí, aby lidé začali volat po mesiáši, ale nebude to Kristus, aby je toho všeho zabavil. Ten je už připraven, aby z tohoto chaosu vytvořil pořádek. Herci, kteří byli vybráni pro tuto fázi budou samozřejmě předhozeni, jako ti, co za to mohou. Jenže režiséři netuší, že i jich se to dotkne, protože přesně o tom mluví nejenom Daniel v 8. a 11. kapitole, ale i Izaiáš například ve 29, ale i další proroci. Abychom pochopili jejich slova, musíme porozumět, co je Asýrie dnešní doby a kdo Chaldejec.

Asýrie je korporátní fašismus, jenž má své zázemí hlavně v zemích Common wallsu a USA. Je to dvourohý beránek z kapitoly 13. knihy Zjevení a jeto také roh, který pokořil tři rohy, Německo, Itálii a Japonsko v roce 1945 ze sedmé kapitoly knihy Daniel.

Chaldejcem dnešní doby je hlavně Rusko. Proč? Protože jeho zřízení, jeho socialismus za dob SSSR a po jeho rozpadu byl ubit k smrti v roce 1991 a přispěl k tomu Afganistán, stejně jako k definitivnímu pádu USA a Nato přispěl Afganistán dnes. Putinův plán obnovy Ruska vyhlášený 21.4.2021 je až moc podobný Stalinovým skutečným cílům, ne těm historkám od různých Solženicinů a Chruščovů o Stalinovi, jasně ukazuje, že socialismus Stalinova střihu se začíná realizovat a protože ta ubitá hlava už znovu žije, je potřeba ji dostat do celého světa a to bez pořádné krize nastat nemůže.

USA a Common walls dal jasně najevo, kde jsou dnes jeho priority, když se spojil s Austrálií ve vytvoření nového vojenského bloku. Toto jednání „bezmocných“ USA hodilo vidle do zájmů Evropy a USA podle svých plánů mají enormní zájem na tom, aby tu bylo TROJMOŘÍ. Takže myslet si, že nějaké memorandum pro Bruselských loutek do toho hodí vidle, by bylo si myslím naivní. A za vznikem TROJMOŘÍ nestojí nějaké obyčejné figurky, ale korporátní fašismus, protože lepit už tak ekonomicky zdevastovanou Evropu je nelogické.

Otázkou zůstává, zda bude chtít Satan, aby si tento lid prošel podobnou revolucí, jakou si prožívá například Francie, Itálie a jiné regiony, pak se může memorandum stát skutečností. Ale pořád tu vidím ten nádherně slaďounký bonbónek ÚSTAVNÍ VĚTŠINY. Ať to v ČR dopadne jakkoliv, dobré dny svět nečekají. Jedinou jistotou se proto stává Kristův slib o tom, že ty dny budou zkráceny, protože jinak by nepřežilo žádné tělo.

Hledat svého Původce, jeho Právo a Spravedlnost je nyní jediná cesta, jak ten životní běh dokončit úspěšně. V přicházející krizi se totiž ukáže kdo je kdo, jaké jsou morální hodnoty každého jednotlivce. Kéž by se stalo, že toto hledání jsme ochotni započít, protože čas se velmi rychle krátí a skutečně se hraje o náš další život. Zkusme se zamyslet, co vše se už odehrálo za poslední rok a půl, kdy říci vám před touto dobou, že budete muset nosit hadry na ústech a ochranné pomůcky proti prachu, že se stanou skutečností, tak byste si klepali na hlavu. Že vás zavřou doma, nebo nebudou pouštět do zaměstnání jenom proto, že nemáte pochybný test a nebo experimentální medicínu platnou na půl roku, tak byste o mne řekli, že jsem úplný idiot. To není sprosté slovo, Idiocie je druh duševní choroby. A co vidíme? Že vše se děje.

Přeji všem sílu a odhodlání začít hledat, aby i příští rok byl pro nás obdobím života a nemuseli jsme odejít do neexistence, jak to čeká ty, kterým označení 6.6.6. zůstane na ruce a na čele, protože nechtěli hledat.

Váš a Kristův bratr Igi.