Elektromagnetický pulz na Kanárském ostrově La Palma v kráteru sopky

Spread the love

Vkládám krátké video, které jsem pořídil z živého vysílání sopečné erupce 4.10.2021. Den předtím jsem byl upozorněn na zprávu Michaela Sharka, který sdílel jiné video s jiným elektromagnetickým pulzem na telegramu a mělo by se jednat také o La Palmu. Sledujte pozorně.

Jak jsem se zamýšlel už v předchozích článcích, má někdo touhu uskutečnit předčasně to, co se v případě roztrhnutí ostrova stane, protože pak vznikne obrovská Tsunami. podle mých informací vyvolal tento pulz zemětřesní o síle 4,7 stupňů a byl tak označen i v přímé zpravodajství, ale byl okamžitě korigován na 2,9 stupňů.

Youtuber, který přímé vysílání provozuje několikrát graficky šipkou poukázal na podivné neidentifikovatelné létající předměty, které se kolem sopky pohybovaly. I to je zajímavé. Dále z diskuze u videa vyplynulo, že je potřeba dosáhnout minimálně otřesu o síle 5 plus, aby nastalo  oné roztržení. Sami si tedy udělejte vlastní obrázek, zda neprobíhá nějaká tajná operace, aby k takové události došlo.

Protože je problém s přehráním videa, musíte si jej stáhnout a zobrazit na svém zařízení. Stáhněte si zde:

LA PALMA – Elektromagnetický pulz

Děkuji našemu čtenáři, který vložil odkaz na zmiňované video z telegramu do diskuze pod článkem.

Pokud by tlaková vlna byla přirozeným projevem, pak bychom ji viděli vždy a  to se fakt neděje. Jak by měla zbraň fungovat vysvětluji v odpovědi.