Tak jsem zase jednou nahlédl do Aeronetu a musím si položit několik otázek.

Spread the love

Poslední článek našeho největšího, takzvaného alternativního media, mne při skutečně jen zběžném pročtení přivedl k několika otázkám, které běžného čtenáře nenapadnou, protože vše je přece pro vlastenecké a psáno s tou jedinou správnou pohnutkou. Článek najdete zde.

Informace je o tom, že FDA schválila ty prapodivné mňamky jako bezpečné. A teď je tam tisíc důvodů proč to schválili. S tím se dá souhlasit. Cíl zní jasně: „PRO KAŽDÉHO MINIMÁLNĚ DVĚ DÁVKY.„. Co mne tam zaujalo, je tento citát:

Co byste udělali, kdyby vám vaše banka zavolala, že ji zajímá, jestli jste očkovaní proti covidu? Asi byste ji poslali do míst, kde se nikdy nesvítí a zdůraznili byste, že do vašeho zdraví a očkování bance vůbec nic není. Banka se tedy touto cestou váš zdravotní stav nedozví, ani by nemohla. Jenže, jakmile používáte Google Pay, Apple Pay anebo Samsung Pay, tak tyto vaše očkovací informace vaší bance přímo poskytne Google, Apple nebo Samsung.

Panečku, to je parádní trik, jak se dostat k vašemu zdravotnímu stavu, že? Banka potom bude logicky zohledňovat váš očkovací status při žádosti o úvěr nebo hypotéku s jednoduchým vysvětlením, že jako očkovaný představujete menší úvěrové riziko, protože jako očkovaný máte nižší pravděpodobnost, že onemocníte, nebo zemřete, a tím pádem přestanete mít schopnost splácet.

To jako vážně pane VK? Vy, jako ten kdo se dívá do projektoru a do budoucnosti, tak vy napíšete, že banky budou očkované posuzovat jako menší riziko? Víte jak na mne vaše slova působí? Jako podprahová informace, která má v čtenáři vyvolat nutnost se nechat opíchat tím svinstvem. Nejenom, že vaše vize jedou celou dobu přesně Satanovu propagandu, která má lidem vzít veškerou naději na skutečnou změnu, ale ještě s nemyslícím davem mistrně manipulujete k tomu, aby se nechali označit.

Tam kam svou mistrnou manipulací čtenáře posunujete, vás a váš kolektiv dostává mezi ty , KDO MAJÍ VINU KRVE. Ne, že by se to nemělo dít, přijdou ještě krušnější chvilky do konce tohoto roku. Mé otázky tedy zní:

1, Kdy konečně začnete mluvit PRAVDU?

Tak jak vám tuto otázku položil jeden z volajících, kdy jste byl poté 20 minut mimo asi před čtyřmi týdny. Osobně vaše páteční chvilky poezie neposlouchám, ale vždy mi někdo telefonuje, aby mi v rozčílení nad vašimi pořady, aby mi sdělil, co se přihodilo. Předpokládám, že si ti lidé nevymýšlí.

2, Koho skutečně zastupujete? Pro kterou tajnou službu konáte své dílo?

To, že to děláte pro Satana, to mi je jasné, ale ten má své konkrétní koně a ty stáje mají své bílé koníčky, které to pak veřejnosti presentují.

3, Tušíte vůbec, když tak sledujete ten váš projektor, kolik lidí do konce letošního roku i díky vám zemře?

Abyste se nemusel dívat do vizionářských zařízení, které pochází z Mezopotámie, tak vám odpovím tímto citátem  z Bible:

Těmi třemi ranami byla zabita třetina lidí, ohněm a dýmem a sírou, jež vycházely z jejich úst.“ (Zjevení 9:18)

Kdybyste tak nemiloval to zrní, které se tiskne na papírcích a říká se tomu peníze, mohl jste mít naději, že to sám přežijete, ale bylo by velmi nespravedlivé, aby se tak stalo. Možná si stále myslíte, že jste neznámý člověk, že je slyšet jenom váš hlas, ale tak to není a věřím, že na to nebeský Otec brzy dohlédne, aby všichni poznali, kdo se za tím hlasem skrývá a mnozí budou velmi překvapeni.

Svůj prostor jak se postavit k PRAVDĚ jste dostal už dávno. Na má varování jste nedbal. Až lidé pochopí, k čemu ten váš projekt skutečně slouží a sloužil, že monitorujete nálady lidí, abyste pomohl těm službám odhalit, kdo jak smýšlí a tak je dostat na seznam nepřátel skutečně připraveného NWO, tak ti budou hodně naštvaní. Ale je čas na PRAVDU  a to nejenom o vás, protože před zrakem toho, kterému já sloužím a tím je STVOŘITEL NEBE A ZEMĚ, JeHoVaH BŮH, tak předním není utajeno nic, NATOŽ VÁŠ VÝDECH A NÁDECH. Vím že si to přečtete, jste jedním z prvních čtenářů, takže proto mluvím k vám takto přímo.  A svým přátelům vyřiďte, ať se ani nepokouší něco udělat, mohlo by se stát, že zaživa sestoupí do šeolu. Jistě budou vědět, co je tím myšleno.

Jako že JeHoVaH vojsk žije, nebude trpěna bezzákonnost na věky. Přišel totiž čas, aby se PRÁVO A SPRAVEDLNOST STALO OPĚT ZÁKLADEM LIDSKÉ SPOLEČNOSTI! Jediné co vás může zachránit, je veřejně odpovědět na mé otázky a skutečně začít informovat lidi, že jste s nimi celou dobu manipuloval. Za co si vás koupili. Tak uděláte velkou službu mnoha politikům, protože ani oni nejsou a nebudou ochráněni.

Kdybyste alespoň nemanipuloval, tak bych měl pro vás pochopení, ale je těžké litovat ty, kdo se nechali uplatit jen proto, že je jim slíbeno, že jich se ty plánované věci nedotknou a stanou se hvězdičkami v očích druhých. Čiňte prosím pokání, aby se nemuselo naplnit to, co vám sděluji. Proč umírat za padlé anděly, za Satana, kteří si stříhají metr, protože mají už tak málo času. Vy sám víte, na rozdíl od nich, kdy to na vás přijde? Myslím že ne.

Takže to je můj komentář k vašemu poslednímu článku, který byste nikdy ve vaši diskuzi nedovolil zveřejnit, proto vám to musím předat tímto způsobem. A věřte mi, že to není o žádné zášti vůči vám či jinému člověku, protože vím, jak jste byli všichni Satanem podvedeni. Pro vás je to o to horší, že vy milujete nejprve sebe a svou ješitnost, bez ohledu na následky, které to přinese druhým.

Kristův bratr Igor Z.

5 thoughts on “Tak jsem zase jednou nahlédl do Aeronetu a musím si položit několik otázek.

  1. na aeronet jsem přestal „chodit“ tak cca před 18 měsíci a přiznám se, že mi docela trvalo, než jsem tu hru prokouknul
    k té informaci, že: “ … banky budou očkované posuzovat jako menší riziko …“ bych napsal asi jenom tohle: „Výrobce se zbavuje odpovědnosti za vakcíny. Distributor se zbavuje odpovědnosti za vakcíny. Stát se zbavuje odpovědnosti za vakcíny. Doktor se zbavuje odpovědnosti za vakcíny. A já mám být zodpovědný občan a nechat si to píchnout?“ A možná bych ještě přidal: Všude se m

  2. Pravda pravdoucí, ono ale na ně dosjde. To co je ale na Aeronetu naprosto směšné. Tak to je jejich diskuze. VYSOCE CENZUROVANÁ. Kde je několik lidí kteří pod x nicky píší do diskuze. Pár naivů neškodných co potom opravdu píše. Ale běda když něco napíše někdo proti VŮDCI VK. To je křiku jako na novinkách a pak se tento příspěvek ztratí … atd atd……………..

Comments are closed.