Co ti zlatí boubelatí netuší, když zavádí korporátní fašismus? V čem je dnešní doba jiná, než ve 30 letech minulého století?

Spread the love

Právě jsem zachytil na stránkách slovenské Infovojny krátký sestřih z dvouhodinové diskuze fašistických loutek, pánů a dámy doc. MUDr. Alexandra Bražinová, PhD. , MPH., Pavol Čekan, PhD., RNDr. Boris Klempa, DrSc.,  PhD., doc. MUDr. Peter Sabaka, MUDr. Peter Visolajský a moderátor Richard Kollár (matematik).  Hlavní slovo má v tomto prostřihu Pavol Čekan.

Kdo to je, krátce popisuje přidaný článek k tomuto videu. Sdílím neupraveně citaci:
Šokujúca debata tzv. odborníkov so znakmi trestného činu apartheidu a diskriminácie skupiny osôb, ako aj z prejavu sympatie k hnutiu smerujúcemu k potlačeniu základných práv a slobôd, sa uskutočnila v januári 2021.

Účastníkmi debaty so všetkými znakmi šírenia nenávisti, segregácie a podnecovania nenávisti medzi občanmi Slovenskej republiky, ako aj z trestného činu apartheidu a diskriminácie skupiny osôb a tiež z prejavu sympatie k hnutiu smerujúcemu k potlačeniu základných práv a slobôd boli nasledovné tzv. vedecké kapacity:

doc. MUDr. Alexandra Bražinová, PhD. , MPH., Pavol Čekan, PhD., RNDr. Boris Klempa, DrSc.,  PhD., doc. MUDr. Peter Sabaka, MUDr. Peter Visolajský a moderátor Richard Kollár (matematik).

Celú diskusiu s názvom „2020 – rok pandémie“ si môžete pozrieť TU.

Biochemik Pavol Čekan vyštudoval vysokú školu v zahraničí. Robil odborného asistenta na Rockefellerovej univerzite v New Yorku. V nej sa venoval RNA biológii a molekulárnej patológii a tiež spolupracoval na vývoji nových patentovaných diagnostických metód. Neskôr pracoval v americkom Národnom onkologickom inštitúte ako výskumný pracovník. Po návrate na Slovensko založil v roku 2016 biotechno­logickú spoločnosť MultiplexDX. Počas pandémie Čekan participoval na projekte výroby PCR testu na detekciu nového koronavírusu, na ktorom zarába obrovské peniaze.

V júni roku 2021 získal cenu Krištáľové krídlo v kategórii Medicína a veda za významný príspevok v boji proti pandémii COVID-19 na Slovensku prostredníctvom vývoja série certifikovaných PCR testov na detekciu vírusu SARS-CoV-2, za aktívnu účasť v kontrole šírenia vírusu pomocou testovania a darovania testov pre spoločnosť a za významný podiel na odbornom informovaní verejnosti o problematike pandémie.

Prezidentka SR Zuzana Čaputová v ten istý mesiac udelila tejto osobe štátne vyznamenanie – Rad Ľudovíta Štúra II. triedy – za zásluhy pri zvládaní pandémie na Slovensku.

Tato fašistická svoloč si myslí, že žije v dobách Adolfa Hitlera a že jejich moc tu bude minimálně na vždy. Proč si to myslí? Protože technologie TEČKOVÁNÍ LIDÍ JE VYTVOŘENA TAK, ŽE SE Z NICH STANOU BIOROBOTI. Víme ze studií, kdy se prokázalo, že je v takzvané tečkovací emulzi oxid grafenu, ten vrah Čekan o tom musí jako biochemik vědět, že tak díky krystalické mřížce této látky, se z člověka stává přijímač, který ztratil svou svobodnou vůli.

Možná jste si už sami všimli, že tito otečkovaní lidé jednají natolik stádně a nerozumně,, že se stali jinou osobností. Cíl zněl tedy jasně:

AŤ ZA POŽITKY ZAPRODAJÍ SVOU DUŠI A MY JE BUDEME OVLÁDAT PRO NAŠE CÍLE.“

Tento plán Kabaly a Sionistů má jednu vážnou trhlinu. Jakou? Tehdy když protistrana, která si říká například Bílé klobouky, převezme otěže nad technologií, kterou Kabala vymyslela a jejich vojsko se stane VOJSKEM OSMÉHO KRÁLE a to zničí ty, kdo tuto technologii prosazují a prosadili. Takže vám vážení diskutující vzkazuji, že vše je jenom do času a sekera je už připravena, aby vás dostihla.

Nebudu dnes ukazovat na verše, kde to Zjevení jasně oznamuje, ale dám vám, vy nelidský odpade jasný příklad, že to tak bude, protože procesy už jsou dále, než si vy na Slovensku myslíte, že jste  schováni za bukem pod ochranou těch, kdo si vás koupili a pro které pracujete. Vám pane Čekane, vám konkrétně vzkazuji, že BUDETE HOŘCE PLAKAT ZA KAŽDÝ CENT, KTERÝ JSTE OBDRŽEL, KDYŽ JSTE SE ZAPRODAL SATANOVI A JEHO KORPORÁTNÍ FAŠISTICKÉ HYDŘE. Jak já miluji August, kdy je sklizeň zralá ke žni.

Stačí pohlédnout do Francie, jak se tečkovaní staví na stranu netečkovaných. Myslíte si, že to bioroboti dělají ze své vůle? Pak jste velmi, ale velmi naivní. Proč tlačí osmý Král na tečkování a proč jede stejnou kampaň? Na to si odpovězte sami, vy moudří s tituly kdo ví za co.

Kéž by vám můj nebeský Otec, JeHoVaH Bůh otevřel oči a kéž by vás přivedl k pokání dřív, než dopadne sekera na vaše hlavy. Kéž se tak stane ve jménu Jehošuy Krista, protože proč by měl kdokoli umírat a být zničen jenom proto, že se nechal Satanem podvést?

Kristův bratr Igi