Aktuální zprávy přímo z USA. Jak média dezinformují o projevu Donalda Trumpa před tím, než demonstranti šli ke Capitolu

Spread the love

Vkládám zde video, které natočil Čech žijící v USA, pan Martin Dzuris. Podle zpráv QAnon je vše stále otevřené. V moji analýze jsem vysvětloval, že o dnešním vývoji bylo rozhodnuto před 2570 lety v roce 549 př.n.l. skrze VELKÉHO BIBLICKÉHO PROROKA DANIELE.

Dnešní svět miluje raději okultní proroky typu Nostradama, baby Vangy a dalších, ale vůbec netuší, že Daniel je 100% přesný, že dokonce takzvaná vyšší kritika Bible tvrdí, že to nebylo napsáno v té době, ale někým, kdo žil až po smrti Krista.

Samotný Kristus se na Daniele odvolává a celá kniha Daniel byla nalezena mezi rukopisy v takzvaných svitcích od Mrtvého moře. Vyšší kritika Bible vznikla hádejte kdy? No na začátku 19. století. Jak jsem vám vysvětloval v mých ANALÝZÁCH, byla to doba, která měla indoktrinací změnit myšlení lidí, což se MOCNÝM POVEDLO.

Pokud chcete rozumět Danielovu proroctví, tak už déle jak rok, je pro vás kniha k dispozici ZDARMA. Stačí jenom kliknout. Doporučuji studovat a ne jenom číst a ověřovat si vše, co je tam uvedeno.

Kapitoly, které se zabývají touto dobou naleznete v odkazech. Doporučuji k plnému pochopení dnešních dní začít zde:

14. kapitola – prolog a prorocký sen, který končí zánikem USA a VB.

17. kapitola – něco o vzniku USA a o Velké Británii – zde je uveden jeden proces, který ještě nenastal, ale rozpad USA už je v chodu. Tím je zlatý standard. Tato operace je naplánována a bude pravděpodobně uskutečněna až letos na jaře. Ač jsme věděli, že se uskuteční takzvaná Čínská rýmička, jak byla akce COKOLIV-19 pojmenována, neměli jsme dost informací k tomu, abychom ji zařadili do výkladu. Globální restart byl o rok posunut, což potvrzují zprávy z Davosu z roku 2020. Satan mohl takto reagovat, aby odvedl pozornost. To však neznamená, že bychom proroctví neporozuměli správně. Daniel totiž mluví o zničení USA bez větších detailů.

18. kapitola – zde propojujeme knihu Daniel s prorockou knihou Zjevení. S kapitolou třináct, kde se snažíme poukázat na hlubokou provázanost těchto dvou knih. Bez tohoto porozumění nelze pochopit, o kom Daniel hovoří.

19. kapitola – zde se dozvídáme něco ze zákulisí organizace WTBTS

20. kapitola – zde je popsáno to, co můžeme v USA vidět od května minulého roku. Vše totiž začalo zabitím nějakého Floyda a následnou brutalitou ANTIFY, která je zapojena do útoku na CAPITOL , symbol takzvané DEMOKRACIE USA.