Extrémy počasí, náhoda, nebo naplněná proroctví?

Spread the love

Je zajímavé, že se fakt dějí od listopadu velmi zajímavé věci s počasím. Ještě zajímavější je to, že se maistream tím vůbec nezabývá, nebo jsem to nezaznamenal, sleduji jenom okrajově. Prohlédněte si pár videí. To první je hned z dneška.

Blízký východ:

Tři dny zpět:

Rusko dnes extrémní bouře i na Rusko:

Od listopadu 2020 se pouště už několikrát proměnily na zasněžené oblasti a tání způsobilo velké záplavy a také na chvíli se z pouště stala jezera.

30.11.2020 Vodopády v Saudské Arábii:

Toto je jenom pár příkladů. Pokud si všímáme proroctví, která nacházíme v Písmu, tak jedno o sněhu a sněhových nadílkách je zapsáno v knize Job. Zde se Stvořitel nebe a Země, JeHoVaH BŮH ptá Joba, aby jej informoval. když se Job snažil ukázat, že je bez hříchu, KOLIK SNĚHU MÁ USCHOVÁN PRO ČAS KONCE. Job samozřejmě mlčel. Zima teprve nastala, tak pokud žijeme v ČASE KONCE, TAK SE MÁME NA CO TĚŠIT.

Přeji všem čtenářům, aby už konečně začali pátrat po svém STVOŘITELI, protože ČAS JE ZKRÁCEN. Co nejvíc Kristova pokoje a Otcova požehnání Vám a Vaším rodinám přeji nejenom v měsících roku 2021, ale i po zbytek života.

Igor Zemánek