Toto vám chtějí píchat pod kůži. Složení vakcíny od společnosti AstraZeneca

Spread the love

Toto video ukazuje, co vám pánové Gates a spol. chtějí vnutit. Pokud někdo nerozumí, co znamená slovo klonovat v medicínské praxi, tak si to najděte prosím na internetu.

Wikipedie uvádí tuto definici:

„Klonování je podle běžné definice vytváření nového jedince geneticky identického (shodného) s předlohou. Tito dva jedinci se poté označují jako klony. Tento proces probíhá velice často v přírodě u rostlin i živočichů (především tzv. vegetativní rozmnožování, jímž mohou vzniknout např. i celé klonální topolové lesy), ale tento článek se výlučně zabývá umělým vědeckým postupem a soustředí se na klonování savcůobratlovců.

Klonování hraje dnes důležitou úlohu v zemědělství a biotechnologických oborech. Celkově lze říci, že klonování vyšších rostlin je jednodušší a rozšířenější, než klonování živočichů.“

Položme si otázku: „CHCEME BÝT IDENTIČTÍ S PŘEDLOHOU BILLA a MELINDY GATES?“

Tyto satanské loutky plní zadání svého zadavatele, který se rozhodl, že zničí život na planetě Zemi, jenom proto, že on sám už ŽÁDNOU BUDOUCNOST NEMÁ!

Pro mnohé z vás je nepředstavitelné, že někdo takový EXISTUJE. To je však váš největší omyl a jeho skutečný CÍL. Vytvořil vám pohádky o sobě, abyste jej nikdy neodhalili. SATAN JE TAK SKUTEČNÝ, JAKO JE SKUTEČNÁ OBRAZOVKA, KTEROU MÁTE PŘED OČIMA! Proč uctívají všichni ti nahoře Satana, když neexistuje? Nedělají to pro svůj zisk a bohatství? Copak nevidíte všude kolem sebe, jací psychopaté vám říkají, co máte dělat? Nebo si myslíte, že jejich nařízení jsou pro dobro lidstva?

Podívejte se na krátké video, jak zjistíte, JAKOU DOBROTU VÁM AstraZeneca připravila. Video je s titulky.

Vizte zde: Balení vakcíny na COVID-19 od firmy AstraZeneca

2 thoughts on “Toto vám chtějí píchat pod kůži. Složení vakcíny od společnosti AstraZeneca

 1. ALAGENEX life s.r.o.

  V srpnu minulého roku 2020 jsem se dozvěděl, že existuje univerzální preparát, který Vás zbaví veškerých rakovin a alergií, a také cukrovky (diabetu)…

  Postupně jsem ale začal užívat následující produkty (preparáty):

  … necelé 2 měsíce spolu Cogni Bromin a BEEM (Best Energy Every Month)
  https://www.alagenex.com/sk/produkty/cognibromin
  https://www.alagenex.com/sk/produkty/beem

  … a následně další 3 měsíce 2x násobnou dávku OcuBene
  https://www.alagenex.com/sk/produkty/ocubene

  A od 26.02.2021 jsem začal užívat Kazetu ALAGENEX
  Jedná se o 3 měsíční kůru (přesně 90 dní)
  https://www.alagenex.com/sk/produkty/kazeta-alagenex

  Přípravky jsem užíval v tomto pořadí Cogni Bromin, BEEM a Ocu Bene, abych se seznámil s jejich prezentovanými účinky a žádný z produktů nezklamal! Kromě toho užívám po celou dobu zubní pastu a ALAPTIDEM, a vůbec mne nebolí zuby! (kdežto s normálními zubními pastami ano) + prevence na Alzhaimera a Parkinsona, a tak bych mohl pokračovat…

  Dnes je tomu 19. den, co užívám Kazetu ALAGENEX a dějí se divy! Už teď se těším, až diabetes zmizí úplně. Právě k dnešnímu dni poklesla má spotřeba inzulinu o cca 27-29% (!) a očekávám snížení jeho spotřeby asi o 40% celkově do 30. dne užívání. Tak intenzívní to je!

  Ozvu se 30. den (27.03.2021 v sobotu) a řeknu, jak se situace vyvíjí dále…

Comments are closed.