Toto vám chtějí píchat pod kůži. Složení vakcíny od společnosti AstraZeneca

Spread the love

Toto video ukazuje, co vám pánové Gates a spol. chtějí vnutit. Pokud někdo nerozumí, co znamená slovo klonovat v medicínské praxi, tak si to najděte prosím na internetu.

Wikipedie uvádí tuto definici:

„Klonování je podle běžné definice vytváření nového jedince geneticky identického (shodného) s předlohou. Tito dva jedinci se poté označují jako klony. Tento proces probíhá velice často v přírodě u rostlin i živočichů (především tzv. vegetativní rozmnožování, jímž mohou vzniknout např. i celé klonální topolové lesy), ale tento článek se výlučně zabývá umělým vědeckým postupem a soustředí se na klonování savcůobratlovců.

Klonování hraje dnes důležitou úlohu v zemědělství a biotechnologických oborech. Celkově lze říci, že klonování vyšších rostlin je jednodušší a rozšířenější, než klonování živočichů.“

Položme si otázku: „CHCEME BÝT IDENTIČTÍ S PŘEDLOHOU BILLA a MELINDY GATES?“

Tyto satanské loutky plní zadání svého zadavatele, který se rozhodl, že zničí život na planetě Zemi, jenom proto, že on sám už ŽÁDNOU BUDOUCNOST NEMÁ!

Pro mnohé z vás je nepředstavitelné, že někdo takový EXISTUJE. To je však váš největší omyl a jeho skutečný CÍL. Vytvořil vám pohádky o sobě, abyste jej nikdy neodhalili. SATAN JE TAK SKUTEČNÝ, JAKO JE SKUTEČNÁ OBRAZOVKA, KTEROU MÁTE PŘED OČIMA! Proč uctívají všichni ti nahoře Satana, když neexistuje? Nedělají to pro svůj zisk a bohatství? Copak nevidíte všude kolem sebe, jací psychopaté vám říkají, co máte dělat? Nebo si myslíte, že jejich nařízení jsou pro dobro lidstva?

Podívejte se na krátké video, jak zjistíte, JAKOU DOBROTU VÁM AstraZeneca připravila. Video je s titulky.

Vizte zde: Balení vakcíny na COVID-19 od firmy AstraZeneca

6 thoughts on “Toto vám chtějí píchat pod kůži. Složení vakcíny od společnosti AstraZeneca

 1. Jen tak pro ZAJÍMAVOST hlavně pro DIABETIKY.

  Mám diabetes 1. stupně a užívám průběžně podle potřeby dva typy inzulínů. Jeden tzv. celodenní (24 hodin) a druhý tzv. denní (doporučuje se cca 20 až 30 minut před jídlem).

  Ten celodenní se jmenuje Lantus SoloStar a ten denní Humalog KwikPen.

  OBSAH – Lantus SoloStar
  insulinum glarginum + pomocné látky: chlorid zinečnatý, metakresol, glycerol, kyselina chlorovodíková a hydroxid sodný (k úpravě pH), a voda na injekci.

  OBSAH – Humalog KwikPen
  Obsahuje glycerol, oxid zinečnatý, heptahydrát hydrogenfosforečnanu sodného s metakresolem jako konzervantem ve vodě pro injekci. Hydroxid sodný a/nebo kyselina chlorovodíková mohou být použity k úpravě kyselosti.

  chlorid zinečnatý – žíravina, životu nebezpečný
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Chlorid_zine%C4%8Dnat%C3%BD

  metakresol – žíravina, smrtelně jedovatá
  https://cs.wikipedia.org/wiki/M-kresol

  glycerol nebo-li glycerín – v podstatě neutrální,
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Glycerol

  kyselina chlorovodíková (též kyselina solná) – žíravina, životu nebezpečná
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Kyselina_chlorovod%C3%ADkov%C3%A1

  hydroxid sodný – žíravina
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Hydroxid_sodn%C3%BD

  oxid zinečnatý – životu nebezpečný
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Oxid_zine%C4%8Dnat%C3%BD

  heptahydrát hydrogenfosforečnanu sodného – dlouhodobě poškozující
  jeho blízký „příbuzný“ https://cs.wikipedia.org/wiki/Fosfore%C4%8Dnan_sodn%C3%BD
  Při častém nebo opakovaném, ale ne trvalém, styku může látka způsobit dočasnou neschopnost nebo případná trvalá poranění.
  viz. klasifikace tzv. ochranného diamantu https://cs.wikipedia.org/wiki/NFPA_704

  Můžete mi někdo prosím vysvětlit, co dělají všechny ty JEDY a ŽÍRAVINY v těchto inzulínech?!
  A o inzulínu přitom hovoří, že je to LÉK. Vážně?! A co léčí? Uléčí člověka do plné invalidity!

  Při pravidelném užívání dříve či později přijdete „přinejlepším“ o prsty na nohou nebo rovnou o nohu. Mně nohy začaly otékat v polovině letošního roku 2020, hlavně levá – ta nejvíce. A jeden bývalý kolega je teď bez nohy, protože mu ji museli uřezat pod kolenem kvůli vznikající gangréně. Farmaceutická lobby jede na plné obrátky. Hlavně, že mámě job!

  Začal jsem užívat účinné preparáty a díky unikátnímu složení zabírají velmi dobře i při cukrovce (nyní mám nohy v pořádku!). Teď si můžu v klidu dát pár sklének bílého suchého. Na ten preparát, který by mně zbavil cukrovky, jakože zbavil kamaráda rakoviny kostní dřeně (!), tak na ten prozatím nemám…

  https://tyrtai.mojeid.cz/

  1. …to je jednoduché, snad si nemyslíte, že Vás chtějí vyléčit, tak najivní nejste předpokládám?

  2. ALAGENEX life s.r.o.

   V srpnu minulého roku 2020 jsem se dozvěděl, že existuje univerzální preparát, který Vás zbaví veškerých rakovin a alergií, a také cukrovky (diabetu)…

   Postupně jsem ale začal užívat následující produkty (preparáty):

   … necelé 2 měsíce spolu Cogni Bromin a BEEM (Best Energy Every Month)
   https://www.alagenex.com/sk/produkty/cognibromin
   https://www.alagenex.com/sk/produkty/beem

   … a následně další 3 měsíce 2x násobnou dávku OcuBene
   https://www.alagenex.com/sk/produkty/ocubene

   A od 26.02.2021 jsem začal užívat Kazetu ALAGENEX
   Jedná se o 3 měsíční kůru (přesně 90 dní)
   https://www.alagenex.com/sk/produkty/kazeta-alagenex

   Přípravky jsem užíval v tomto pořadí Cogni Bromin, BEEM a Ocu Bene, abych se seznámil s jejich prezentovanými účinky a žádný z produktů nezklamal! Kromě toho užívám po celou dobu zubní pastu a ALAPTIDEM, a vůbec mne nebolí zuby! (kdežto s normálními zubními pastami ano) + prevence na Alzhaimera a Parkinsona, a tak bych mohl pokračovat…

   Dnes je tomu 19. den, co užívám Kazetu ALAGENEX a dějí se divy! Už teď se těším, až diabetes zmizí úplně. Právě k dnešnímu dni poklesla má spotřeba inzulinu o cca 27-29% (!) a očekávám snížení jeho spotřeby asi o 40% celkově do 30. dne užívání. Tak intenzívní to je!

   Ozvu se 30. den (27.03.2021 v sobotu) a řeknu, jak se situace vyvíjí dále…

   1. S tímto lidským vynálezem jsem se seznámil prostřednictvím mého velmi dobrého kamaráda, který měl rakovinu kostní dřeně (myelodysplastický syndrom typu RCMD), kterou už nemá (https://1url.cz/XzU69). Zbavil se jí do 6ti měsíců během minulého roku! Nechápal jsem.

    Pak jsem zjistil, že tento přípravek je univerzální na všechny typy alergií, rakovin apod. atd.

    Na podzim 2020 jsem málem přišel o levou nohu, ale začal jsem od nich několik měsíců užívat něco jiného, co mi dost pomohlo, abych se přesvědčil a pak jsem si pořídil toto. Před tím jsem si píchal denně okolo 70 jednotek inzulínů celkem (celodenního + denního) a nyní, posledních 10 dní (ve 2. cyklu) mi poklesla spotřeba v průměru na 44 jednotek max, což je pokles téměř o 1/3, tedy o 27% dolů.

    Tato kůra je 90 denní rozdělená do 6 cyklů po 15 dnech a již zhruba v polovině se to začne překlápět k lepšímu. Spotřeba inzulinu začne klesat natolik, že už zhruba na konci 4. cyklu to bude ještě lepší a v 5. cyklu bych měl inzulín brát minimálně nebo spíše vůbec a v 6. cyklu vlastně už vůbec ne.

    Takže, jakmile budu moci, podám další informace 🙂

    1. Je srpen 2021 a já si vzpomněl, že jsem slíbil zkušenost s Kazetou ALAGENEX.
     – – –
     Upozorňuji, že jsem velmi silný diabetik. Očekávání bylo veliké. Přesto však i níže uvedený výsledek je velmi dobrý.
     – – –
     Moji 1. kůru jsem dobral ke konci května 2021, ale na další, abych mohl pokračovat, jsem již kvůli nedostatku finančních prostředků nedosáhl. Přesto jsem „zamrzl“ ve zlepšené zdravotní pozici.

     A jak se to projevuje?
     Vrchol mé denní spotřeby inzulínu začátkem roku 2021 bylo v průměru cca ø 70 jednotek/den. Má spotřeba poklesla o 50% (!) na cca max 35 jednotek denně.

     Momentálně užívám produkt OcuBene jako vynikající prevenci 😉

Comments are closed.