Den, na který čeká celý svět – Presidentské volby v USA

Spread the love

Asi tak by se dal charakterizovat 3. listopad 2020. Obdrží Deep State (Satanova synagoga) poslední ránu z milosti? Uklidní se situace v USA, nebo se dokončí rozpad tohoto území?

Všichni politici světa, napojení na státní administrativu USA, dnes prožívají svůj nejhorší den. Pokud se nestane presidentem pedofilní senilní Joe Bid-en (Modlete se a on (bůh) přidá), pak procesy v mnoha zemích, včetně té naší, zažijí turbulence a způsobí v dalších dnech urychlení plánů na depopulaci. Eskalace napětí, kterou můžeme vidět za našimi humny je toho ukázkou.

Rakousko dostává své rány za to, že pátá kolona byla vnímána, jako obohacení. Slovensko obdrželo svého Adolfa Hitlera, jenž podle svého významu jména rozvrátil ústavnost v zemi (Obránce Chaosu). Německo čeká naplnění slibu od toho, jenž se jmenuje Narozen dříve (Ve smyslu vše bylo dopředu naplánováno), kdy hlava této země, ve svém skutečném významu jména, Anděl, který se stal bohem, vše připravila.

Je psáno: „ POVSTANE NÁROD PROTI NÁRODU (občanské války-dnes Francie, Itálie, Španělsko, Bělorusko, Ukrajina, Polsko, USA, VB, Austrálie, Libye, Izrael, spousta afrických zemí, Jižní Amerika) a KRÁLOVSTVÍ PROTI KRÁLOVSTVÍ (války a konflikty – dnes Arménie x Azerbajdžánu, Čína x Indii, Turecko x všem (Řecko, Libye, Náhorní Karabach, Německo, Rakousko, Sýrie, USA a VB x Sýrii, Afganistánu, Afrika a jejich konflikty), a BUDE JEDNO ZEMĚTŘESENÍ (politická zemětřesení) ZA DRUHÝM. A BUDE NEDOSTATEK POTRAVY (lockdawny a COKOLIV-19 a dnes už i 21, způsobí pád logistiky a naruší zásobování). A TO JE POČÁTEK TÍSNIVÝCH BOLESTÍ (Velkého Soužení), JENŽ PŘICHÁZÍ NA TĚHOTNOU ŽENU.“ (Matouš 24:7,8

Pořád někdo pochybuje, kde se nacházíme v proudu času, a že je to jenom NÁHODA? Otevřete si prosím konečně Písmo a sami si přečtěte 9 až 13 verš tohoto Kristova proroctví. Z uvedených slov jasně plyne, že nemusím být jasnovidec, abych pochopil, jak to dnes dopadne. Trump vyhraje a Kabala rozpoutá peklo. Spustí se takový tlak na všechny politiky vydírané Kabalou, tak jak to udělali na Slovensku, že se mnozí nebudou stačit divit.

VELKÝ RESET, který si DAVOSKÝ SATANSKÝ DÝCHÁNEK letos předsevzal, že jej uskuteční v lednu 2021, bude muset být spuštěn už letos. Jen si sami zjistěte, co bylo hlavní náplní a kdo je jejich největší nepřítel, krom vás samotných.

Proto prosím všechny obyčejné lidi, ZAČNĚTE HLEDAT TOHO, KTERÉHO VE SVÝCH ŽIVOTECH NEHLEDÁTE, PROTOŽE ANI VAŠE NÁBOŽENSKÉ DOMY A CELÁ SATANOVA PROPAGANDA, TO NIKDY NEBUDE UČIT. Krista jste učinili rovného jeho Otci a co hůř, udělali jste ze STVOŘITELE NEBE a ZEMĚ ODPORNOU TRIÁDU! Neznáte skutečné jméno Otce, JEHOVY BOHA  a ani skutečné jméno jeho Syna JEHOŠUY.

PROSÍM, JAKOŽE JEHOVA-H BŮH ŽIJE, ČIŇTE POKÁNÍ, KRISTOVO a BOŽÍ KRÁLOVSTVÍ SE PŘIBLÍŽILO. VYJĎETE OKAMŽITĚ PROSÍM Z VELKÉHO BABYLONU! Toto platí i pro takzvané Svědky Jehovovy. I to je Babylonský dům!