Drazí bratři Slováci, proč se tak změnil váš premiér za posledních pět let?

Spread the love

Nejhorší je, co skutečně může člověka potkat. JE! Když jeho vlastní slova ho doběhnou. Proč jste mu naletěli? Pusťte si prosím video a níže vám vysvětlím, co se skutečně stalo a jak nerozumí procesům za kulisami různí analytici, kterým je předhozeno, že se Matovič a spol. obohatili ve váš prospěch.

Kostky byly vrženy už před 5-ti lety.

Zde si všímejte prosím, že pan Matovič minulosti byl ve svém projevu sice stejně vulgární, tak jako dnes, ale svým slovům i věřil. Co to znamená? Že ještě nebyl pozván na nějakou tu párty, kde byl natočen, zdiskreditován. Ještě nebyl tak vydíratelný. 

Lidé, kteří se o jeho vydíratelnost postarali, tak ty nikdy neuvidíte na svých televizních obrazovkách, Jak se řídí dav? Lidé za oponou mají své zájmy. Nikdy nemají přátele. Je totiž zajímá jen a jen jejich pokrevní příslušnost. Je vždy charakterizuje oddanost k CÍLI, které jim už před mnoha stovkami let sepsali jejich PRADĚDOVÉ.

Pokud se s nimi zapletete, vždy dostanete to, proti čemu jste se tak bouřili. Váš pán premiér si ve své naivitě myslel, že když mu nabídli setkání na nějakém soukromém večírku, kam přišel, protože věděl, že ti skutečně řídí společnost, tak si naivně myslel, že to nebude mít následky.
On totiž musel přijít. Proč? Protože měl kostlivce ve své vlastní skříni. Oni si jej vyhlédli už v době, kdy byl teprve studentem, kdy mu pomohli, aby získal podvodně tituly. Přesně tito lidé jej dostali do parlamentu, aby vám svého kandidáta představili. Pokud by váš bývalý premiér Fico mohl odkrýt karty, jak se to dělá, tak věřte, že už všichni víte. Ale nemůže, jen to, co mu dovolí. Kdo mu dodal informace o nákupu? Ti stejní lidé, kteří mají jenom své zájmy a žádné přátele. Proč? Protože i jeho takto přivedli a i jeho jste si přece sami vybrali, přesně tak, jak jste si sami vybrali Matoviče.

Vše je vždy jako přes kopírák. Věřte tomu, nebo tomu nevěřte, ale toto není žádná konspirace, jen naplnění stanovených CÍLŮ. Rozumět cílům, které byly stanoveny dávno před tím, než se nějaký Matovič, Fico, Klaus, Merkel, Churchill, Hitler, Lenin narodili, zabere dlouhý čas a musíme rozumět nejenom dějinám, ale i duchovnímu boji. Slovo DUCHOVNÍ nemáte rádi, tak proto nikdy neporozumíte, O CO SE SKUTEČNĚ JEDNÁ!

Proto je vám tak těžké otevřít oči. Všichni jste to slyšeli, všichni o tom víte. 2000 LET JE TO DÁVÁNO NA VĚDOMÍ VAŠIM PRADĚDŮM, DĚDŮM A OTCŮM I VÁM NA VĚDOMÍ! Co to je? Že přijde doba, kdy vás zotročí a v nutí cejch 666.

Ti, kteří to mají zajistit, aby se to stalo, jsou pokrevně propojeni. Položte si otázku: „Koho z těchto lidí viditelně znáte?„. Všichni jste slyšeli například o Rockefellerovi, o Warburgovi, o Rothschildovi, o jejich dynastiích. Kdo z vás zná jejich tváře? Přesto že jste slyšeli, že tyto klany ovládají svět. Proč nechtějí, aby byli vidět?

Osobně jsem se potkal s člověkem, který byl schován za oponou v době, kdy v ČR probíhala akce fotovoltaika. Jeho jméno, pokud mi je známo, nebylo nikdy zmíněno v žádné novinové zprávě. Musel jsem mu být předem představen a byl jsem i prověřen, zda nehrozí, abych na něj upozornil. Když takového člověka potkáte a začnete se s ním bavit, nikdy byste neřekli, jakou moc a jaké procesy ovládá. Kdyby mi nebylo tolikrát zdůrazněno, komu budu představen, řekl bych si: „Je to jenom ujo s velkými penězi.„.

Proč jsem se s ním potkal? Jenom firma, pro kterou jsem pracoval potřebovala, aby je měl při kolaudaci ČEZU a té fotovoltaiky, kterou jsme administrativně zpracovávali, měl někdo zastoupil. Firma byla ve smluvním vztahu. Tak nehledejte něco, co v mém případě by nebylo košer. Žádná párty se v mém případě neuskutečnila.

Každý jeden politik, každá jedna známá osobnost, podléhá někomu, kdo ji ovládá. Pokud si někdo myslí, že Bill Gates a jeho rozkošná ženuška Melinda jsou těmi, kdo to řídí, tak jste naletěli a přesně toto chtějí, abyste si mysleli.

Jak je to tedy s tím obohacením a těmi 14,5 milióny Eur, které vznikly, jako výsledek nákupu podivných testů? Skutečnost bude taková, že Matovič a spol. uvidí jen drobty. Jím ten vývar nikdy nepatřil a patřit nebude. Lidé za oponou, kteří ty peníze skutečně použijí, tak těm vše posloužilo k tomu, aby donutili Matoviče postupovat, jak mu bylo nařízeno. Fico mohl ukázat, že byl lepší. Byl? Na to si musí každý odpovědět sám.

Na co nesmíme zapomenout, je to, kde byl Matovič pozván. Pokud si myslíte, že to souvisí s jeho návštěvou Německa, tak to si rozhodněte sami. Co je nám lidem ukazováno celá tisíciletí? Pyramida a její vše vidící, nebo také vše vědoucí oko. Tato pyramida moci je uplatňována od potopy světa.
Dnes jsou na vrcholu ti, co nejsou vidět, pod nimi jsou ti, kdo promlouvají a říkají, co je potřeba. Zde už na ně vidíme. Gates (Brána/y), Sóros (Slaný), Kissinger (Líbající) a další.
Pod nimi jsou například Merk-el (označena za boha, celým jménem anděl, který se stal bohem), Mac r on (Mac – Počítač- je zapnutý), Netanjahu (Nech mě), Trump (Trumf)

Ještě pod nimi: Er-doğan (Narodil se dříve, ve smyslu- to co dělá bylo naplánováno), Zeman (oblastní správce), Or-bán (Nebo zakázat – ve smyslu budu bránit), Prymula (Petrův klíč – ve smyslu biblického uzamknout, To co svážeš, bude svázáno)

A ještě níže je Babiš (kotě – ve smyslu přede, jak mu ti co jej zaměstnali, řeknou), Fico (obr ve smyslu velký, slávou ozářený, zde si musíme přidat i křestní jméno)

No a Igora Matoviče (ten kdo má zmást, nebo celým jménem ochránce zmatku) hledejte tak o dvě úrovně níž, mezi Володимирoм Зеленским (Zelená hůl na vládu světa – ve smyslu mlátícího klacku budoucího osmého krále) a dalších podpindostníků.

Zkusme porozumět tomu, proč se jméno a přijmení začalo psát velkými písmeny. Že se tím něco zakrývá. Jméno nese u pozvednutých osob  též jejich úkol, pro který byli vybráni. To není náhoda, ale velmi sofistikovaně řízený proces.

Jak to tedy vše dopadne?

Plán je takový a sami brzy zjistíte, zda je to tak, jak predikuji. Léčka s penězi a profitem, byla dopředu připravena. Ochránce zmatku splnil svůj úkol a Generální prokuratura dokončí  jeho odstranění.
Evropa, tedy zadavatelé budou uspokojeni piárkem, jak vše na Slovensku dopadlo dobře a Ochránce zmatku bude pár dnů vychvalován médii do nebe. Začne velký tlak na to, aby se provedlo to, co se stalo na Slovensku. Musí se oddělit takzvaně nemocní od zdravého stáda. Je připraven nový test, na který darujete svůj genetický materiál a to vlastní slinou. Lidé to pochopí tak, že to není to mučení, kde vám zajedou klackem do nosu, ne, ale že se vlády skutečně snaží sezonní virózu jednou pro vždy vymýtit.
Na Slovensku sice dojde k zázraku v tom, že počty nakažených pak poklesnou po Lockdawnu, který pan Ochránce zmatku nařídí, ale ekonomika už se nevzpamatuje. On to i ten Ochránce zmatku řekl: „Ať to stojí, co to stojí.„.
Během příštího týdne totiž onemocní tolik lidí, díky své účasti na vlastní genocidě, že kontrolní testy dopadnou ještě hůř, než v první fázi pokud je nebude chtít někdo ovlivnit. Je tu možnost, že testy budou vykazovat falešnou negativitu, aby Ochránce zmatku mohl říci, povedlo se. Nemocné jsme správně uzavřeli. Že vám nebude mít kdo vyrobit pečivo, rozvést ho do prodejen a dodat na trh i ostatní výrobky denní potřeby, zatím nikdo nevidí, natož Ochránce zmatku.
Zatím co Evropa bude tleskat, vy Slováci budete plakat a to je cíl. Nezabralo na vás to, že jste se nechali okrádat celých 30 let a nepostavili jste se na odpor, tak zchudnutí vás už do těch ulic vyžene.
Evropa bude tvrdit, že se bouříte proto, že Ochránce zmatku si namastil kapsu. Nespojí jim to s krachem, který marioneta, pán Matovič, měl za úkol spustit. Pravděpodobně mu to ani neřekli. On není důležitý, jenom ten proces.

V ČR KOTĚ připraví Lockdawn, dívejte se na Rakousko, na Polsko i Maďarsko, i tam se vše chystá. Vlády už připravují do svých parlamentů změnu ústavních zákonů, aby nebyli za pitomce a hlupáky, tak jako  se jim stal Ochránce zmatku, který certifikát o bezcovidovosti vytvořil nezákonně, jako propustku za Německa, ale použijí k tomu právě Slovensko, jako příklad, že ten kdo nemá potvrzenou bezinfekčnost si prostě nenakoupí a také nic neprodá. Protože test nebude probíhat násilným způsobem, bude se plivat a plivat a budou se sbírat genetické informace, aby to připravené očkování mělo ty správné informace o vás o vaši DNA.

Pak přijde to, na co všichni za oponou čekají, RNA vakcína i s nanoboty, tím čipem, který si už patentovali. Mezí tím vše zkrachuje. Udělají finanční a ekonomický reset, kdy vám bude patřit jen to, co právě máte na sobě. Ten co má miliony na tom bude stejně, jako ten, co nemá nic.

Skutečný, celosvětový chaos způsobí, že budete chtít vysvoboditele. Ten je připraven, jen jej musíte sami volat. Ale vy nebudete volat o pomoc nebeského Otce, Jehovu Boha, ne, vy budete chtít člověka, stejně, jako jej chtěli Izraelité za doby proroka Samuela. Vy nebudete prosit: „Přijď Pane Jehošuo, Králi a Synu neviditelného Boha, tvého Otce.„. Ne, vy budete chtít toho, kterého už za krále pomazali lidé.

Proč to tak bude? PROTOŽE JSTE NEDOVOLI NAŠEMU STVOŘITELI, ABY TO BYL ON, KDO VÁS VYUČÍ!  Vy jste si zamilovali nauky a dogmata svých Babylonských domů a nemyslete si vy ateisté, že nejste na tom stejně, ba naopak. Vy uctíváte stvoření a jemu prokazujete svou službu.

Proto vás prosím, jakože Jehova Bůh žije, čiňte pokání. KRÁLOVSTVÍ JEHO KRISTA SE PŘIBLÍŽILO!