Začal se nám tady šířit takový nešfar přátelé

Spread the love

Před chvíli jsem obdržel upozornění, že si nemáme od zítřka nic psát, že se vše bude zaznamenávat, samozřejmě i telefonické hovory. Tak raději si prý nic nemáme sdílet !!!

TAKŽE ABY VÁM TO BYLO JASNÉ, VY PODPINDOSTNÍCI, SATANOVI SLUHOVÉ!!!! JÁ JSEM MĚL ČEST S VAŠÍM PÁNEM OSOBNĚ, S JEHO SLUHY DÉMONY, KTEŘÍ SE MNE POKOUŠELI NĚKOLIKRÁT ZABÍT A DÍKY NEBESKÉMU OTCI JEHOVOVI BOHU A JEHO SYNU JEHOŠUOVI KRISTU SE JIM TO NEPOVEDLO!!!!! KOHO SE MÁM BÁT? VÁS? TAK MNE ZABIJTE, ALE JEŠTĚ NA TO NEPŘIŠEL TEN SPRÁVNÝ ČAS. AŽ PŘIJDE, VŠICHNI O TOM BUDOU VĚDĚT A NIC SE NEUDĚLÁ V SKRYTU.

VÁS, CO ZAMĚSTNÁVÁTE ČAPUTOVOU, BABIŠE, PRYMULU, MATOVIČE, MERKEL A DALŠÍ A DALŠÍ JÁ ZNÁM, ač jste dobře skrytí.

Čeho se ta svoloč, která líbá Satanovi nohy nejvíce bojí? Že bude slyšet PRAVDA. Kdyby se PRAVDY tolik nebáli, nebyla by všude CENZURA. Takže kdo se nechá zastrašit, ten svůj život dávno ztratil. Bojíte se že vás zavřou? Tak se raději nechejte otestovat, nechte si tam do nosu nastrkat nanoboty, které německý lékař po zvětšení testovací tyčinky 800x našel a druhým testem se nechte aktivovat, aby vás vypnuli, až se jim to bude hodit, skrze 5G, které tak ti za oponou milují a vy také, protože film si stáhnete přece ne za dvě minuty, ale za 10 sekund.

Co přesně chtějí, ti co šíří informace o tom, že začne jiné špehování než dosud? Že si to jejich svinstvo, na které přijdete mezi sebou rozešlete tak rychle, že to nestačí z CENZUROVAT!

Pane Hamáčku a další takzvaní ministři vnitra. Co vy děláte tajně, já dám na světlo. Na rozdíl od vás důvěřuji tomu, v kom je skutečná záchrana. Si myslíte, že se Hitlerovi podařilo potlačit úsilí mých bratrů v Německu od roku 1934 do roku 1945? Není psáno, že ten kdo nezná dějiny, si je musí prožít znovu? Když ten podpindostník a slouha Hitler začal, tak mých bratrů a sester  bylo 10 tisíc. 10 tisíc jich zabil a na konci války jich bylo přes 20 tisíc. Za jednoho zabitého, si Otec, Jehova Bůh vzbudí tři další.
Vy nevíte, že znalost Písma je základem moudrosti? Vy nevíte, že to pronásledování bylo předpovězeno a i ta poslední čárka se vyplnila.
TOHO ČEHO JSME DNES SVĚDKY A VY SI MYSLÍTE, JAK SKVĚLOU A GENIÁLNÍ PRÁCI TU VYKONÁVÁTE, TAK AŤ JE VÁM ZNÁMO, JEN NAPLŇUJETE PÍSMO. JE TO NEBESKÝ OTEC, JEHOVA BŮH, KDO VÁM DOVOLIL, ABYSTE TADY ROZPOUTÁVAL POLICEJNÍ PROVOKACE, KTERÉ JÁ JSEM VIDĚL NA ZÁBĚRECH PODPLACENÝCH TELEVIZÍ JEŠTĚ PŘED TÍM, NEŽ NA STAROMÁKU VYPUKLO TO VAŠE DIVADLO.

Koho vy hrdino za sebe pošlete, aby mne zatkl? Přijďte vy sám osobně i s Prymulou a Babišem a předám vám slovo. Ukáži vám to v samotném Písmu kde jste společnost posunuli.

Jak dlouho si myslíte, že se budete vysmívat samotnému STVOŘITELI NEBE A ZEMĚ, TOMU JENŽ SE NAZÝVÁ JEHOVA-H VOJSK? JAK DLOUHO SI MYSLÍTE, ŽE JEŠTĚ JEHOŠUA BUDE ČEKAT, ABY VÁS VŠECHNY VYHLADIL? Kéž by jste se  nechali napravit vy, jenž tak velmi nenávidíte PRAVDU. Vždyť zalezete jako krysy do děr a budete volat, abyste sami co nejrychleji umřeli. To, co jste připravili pro jiné, to na vás přijde. Ne za deset let, ne za pět.

Jak je mi z vás smutno a z vašich zaměstnavatelů ještě více. Nevěřili jste, že letos USA skončí, tak ani nevěřte mým slovům o vás, aby byl váš soud skutečně SPRAVEDLIVÝ. To musí mít člověk velmi velkou dávku morálky, aby dokázal říci, za co si ho koupili, co pro ně musí nyní vykonat, že? Vy si myslíte, že to nevyjde najevo? Nebylo by lepší, ač vás pravděpodobně zlikvidují, se konečně národům přiznat a tak alespoň jednou jednat čestně? Není lepší umřít s ostudou, ale mít naději, než se nechat vydírat? Nebo mám věřit tomu, že to vše jste vymysleli vy? Já vím, že ne. Čtu a rozumím Písmu. Ten vřed, který vás identifikuje, ten bude viditelný všem, protože je to miska Otcova hněvu, která se na vás projeví, aby jste poznali, že Otci, mému a Kristovu Otci se vysmívat nemá.

Hledejte Otce a Krista, vy co milujete SPRAVEDLNOST, vám se dají v tomto čase tísně jistě najít a žádný Hamáček, Prymula, Čaputová, Gates, Zeman, Matovič a další a další, tomu nejsou schopni zabránit. Oni jen chtějí, abyste tak jako oni, sestoupili za živa do šeolu (hrobu).

Kéž máte Kristův pokoj a kéž vás povede samotný nebeský Otec, Jehova-h Bůh, cestou života, po kterém máme chodit v Jehošuově jménu.

Doplněno: 13.12.2020 Nejvyšší soud USA zrušil Spojené státy, když vydal rozhodnutí, že státy konfederace, jejich jurisdikce je nadřazena té federální.