Také si myslíte, že jsme ten nejpoddajnější národ na světě? Proč nás Čechy tak strašně nenávidí ti, co řídí svět?

Spread the love

Abychom správně porozuměli, proč jsem ty dvě otázky dal do úvodu článku, měli byste vědět, že zaměstnavatelé naší vládnoucí elity se rozhodli, že si z ČR udělají testovací trenažér a že nás všechny očip, vlastně ne, otestují, tak jak jejich zaměstnanec Roman Prymula oznámil v televizi. Ten přeřek byl úmyslný.

Proč to mohu takto otevřeně říci? Mám skutečně dobré zdroje a je na vás, zda si dáte dohromady 1 a 1. Takže co ti zaměstnavatelé chtějí udělat? Podle jejich slov, jsme v jejich očích tím nejpoddajnějším národem. Proč to tvrdí? Protože si tady velmoci dělají stovky let, co je jim libo a my si to necháváme líbit. Sice brbláme, ale vždy ohneme záda. Tak nás vidí ti za oponou na svých V.I.P. večírcích.
Kdo už takový pohled nemá, je jejich šéf, kterému přinášejí lidské oběti.

Takže rozkaz pro zaměstnance Prymulu a další zněl jasně: „Skrze vakcínu, kterou vyrobíte na svém vlastním území, očipujete celou populaci. Budete sloužit, jako testovací laboratoř.“.

Proč to ze strany Prymuly nebyl přeřek? Protože u těchto lidí platí zákon Karmy, neplést si s ohřívačem vody. Oni se tím, že oznámí, co skutečně mají v plánu, takzvaně vyviňují z toho, co dělají, aby se to nevrátilo na jejich hlavu. Vy to víte co chtějí a je jen na vás, zda se podřídíte, nebo se postavíte proti. Vše je přece na dobrovolnosti. Když tlak odporu bude dostatečně velký, tak si najdou jinou zemičku, kde to rozjedou.

Viděli jste proslov veličenstva Kat v televizi v úterý, jak vše ti kabalisté připravili. Pak je tu jeho odporné, 3 vteřinové video: „Zůstaňte doma.“ a jak jsem se právě dozvěděl, naše veličenstvo si vesele užívá svatby své dcery. To fakt člověk nevymyslí.


Co se týká nákazy jako takové. Když jsem viděl, jak před vytrvalým deštěm, letadla, která by neměla být na obloze, jak tu oblohu zatemnila, pak se nedivím, že se objevují skutečné případy, kdy je mnohým zle. On to také ve svém videu oznámil jeden africký prezident, co našel v PDF dokumentu, tuším OSN, kde se píše, jak sám cituje: „Na podzim, pokud naše opatření nebudou stačit, rozšíříme daleko horší virus.“. Myslím si, že to je práce pro MUDr. Soňu Pekovou, aby se podívala dnešním nemocným na jejich vzorky a zjistila, co nám to tu spadlo. To, že to není jarní Cokoliv-19, je úplně jasné. Jen popisuji co vidím a co se kde provalilo.

Pak tu máme stále větší snahu cenzurovat vše, co se nehodí do krámu. I to je jasná známka toho, že se něco zakrývá.

Zkusme se nyní zamyslet, co na nás a Slovanech všeobecně tak vadí skutečnému vládci světa, tajemnému globálnímu prediktorovi, jak si také nechá říkat, jen aby náhodou se jeho skutečná identita neodhalila.

Co nám, jako národu nemůže odpustit, je to, že jsme mu narušili v patnáctém století velmi výrazně jeho plány a řízení. Nějaká lidská spodina si dovolila naslouchat Janu z Husy a narušila mu řízení skrze Vatikán, kde byl od doby Konstantina do 18. století jeho hlavní trůn. To on neodpouští. Stejně, jako nikdy neodpustí Rusům, že zničili jeho Chazarskou říši, židů, kteří židy nikdy nebyli. To jeho vypiplané děťátko, které pokrevně propojil s Egyptskou vládnoucí dynastií, aby je pak rozmístil po celém světě, mu nikdo nebude tlouci. Není vám známo, že Augustus zachránil děti Kleopatry a Antonia? Tak se podívejte do wikipedie.

Ten tajemný GP si strašně zakládá na tom, aby v žilách těch, co nám po celém světě vládnou, kolovala ta správná krev. Podívejte se na pana Zemana, jak projevuje svou náklonnost k těm, kdo zajišťují nejvíce daní tomuto státu. Že ten, kdo zkrachuje, je přece špatný podnikatel. Nějak nám zapomněl říci, komu on vděčí za to, že sedí na hradě a kdo jej spolu s dalšími lidmi z Prognosťáku připravil, aby tam jednou usedl. Dnes už vaše hlasy nepotřebuje, tak si klidně bude do televize vykřikovat, že vás mají pokutovat hlava nehlava, aby jeho oblíbenci, exekutoři měli hody.

Další věcí, kterou GP rozčilujeme, je, že jsme vždy dokázali být na špici v mnoha vědních a průmyslových oborech. Jen si vy mladší věkem zjistěte, co vaši dědové a babičky dokázali vyrábět v tom hrozném socialismu. Kdyby se spoustu vědců nedalo tak lehce koupit a celý svět nepatřil tomu ničemnému, tak jsme nejbohatším národem, díky výzkumu a průmyslu. Proč nám tady asi postavili tu slavnou fabriku na vakcíny, firmou, která by dávno zkrachovala, kdy za ní nestál lidumil Bill Gates, který stejně jako Zeman a jemu podobní, vás má za gojimy, lidský odpad, který jim překáží v jejich snech? Asi jsme moc hloupý národ, že?

V tomto týdnu mne několikrát dostal slavný moudrý pan VK, kde rozvíjel ty své představy o tom, co je v Písmu o číslovce devět a andělech. Že čerpá s apokryfních knih, to mu fakt nikdo nevysvětlí. A také, jak se podivuje, že se tu falšují čísla na Cokoliv-19. Protože než tu něco vysypali, a začal padat déšť a stále padá, tak museli lidi zmasírovat poudačkou o druhé vlně, pane VK. Již brzy uvidíte, že lidé budou chybět.

Napadlo vás, proč je vlhkým snem veličenstva Kat, aby proběhlo celoplošné testování? Jak mi bylo sděleno, sbírají pro tu vakcinaci informace o naší DNA, aby RNA čipy ve vakcínách, které už asi připravují, byli kompatibilní, protože vás chtějí přeprogramovat na buněčné bázi. Tak hurá na testy s každou rýmičkou a ještě si to sami zaplaťte.

Asi je to pro vás smutné čtení a možná si říkáte, že jsem jen hloupý konspirátor, ale to je mi přátelé úplně jedno. Proč? Protože to co se dnes děje, bylo dávno předpovězeno a tento národ se rád chlubil tím, že je tou nejateističtější zemí na světě. Tak se nedivme, že Jehova-h Bůh, Stvořitel nebe a Země připustil, aby se tu s námi takto zacházelo. Je to spravedlivé, protože když cca 80% obyvatel je přesvědčeno o tom, že vzniklo z náhody a ještě tleská tomu, když mu někdo řekne, že je jeho předek nějaký šimpanz.

Jak z toho ven národe? Možná, ne možná, ale určitě, byste měli začít ve svých životech hledat toho, kdo zajistil, že se můžete nadechnout. Jinak vám hrozí, že tu po vánocích, nebo kolem nich, bude chodit cca 10 miliónů zombí, které budou vypínat, jak se jim to bude hodit.

Položte si otázku. Kdo je dnes nejvíc postižen Cokoliv-19? Jste to vy, kteří obsluhujete pokladny, řídíte autobusy, tramvaje, metro, pracujete v dodavetelsko-odběratelských pozicích, myslím tím ty, kteří rozváží jídlo a podobně a jste nejvíc v ohrožení? Nebo jsou to úředníci státní správy, politici, advokáti, umělci a podobně? Koho asi tak potřebují naprogramovat jako první? Stále nerozumíte procesům, které nejdou na první pohled vidět? Myslím si, že nám to brzy prozradí tajemný pan VK, v některém ze svých dalších článků.

Zkusme už konečně věřit tomu, že nastal čas Kristova příchodu a že má Satan (GP) tak velký vztek, že hledá, koho by pohltil a že moc dobře ví, že půjde za pár měsíců na 1000 let do vězení. Že když on má skončit, tak že vy máte taky.

Krásný zbytek víkendu přeji všem čtenářům Svět očima Písma.