Zdravíme naše čtenáře

Spread the love

Jak někteří už ví, museli jsme náš web přesunout na jiný server. Zatím řešíme technické záležitosti, ale brzy by měl web fungovat jak jste zvyklí.

Děkujeme za přízeň a Vaší podporu.

Za redakci Igor Zemánek

Douška:
Původně to bylo jiné Nejvíc info, kde jsme fungovali cca 4,5 roku (od počátku roku 2016 – do léta 2020) pod správou člověka s nickem Suneé, který nejen nám jedním šmahem vymazal cca 3000 článků, protože pan Milan Zukal… (více níže v komentářích).

Pak nám Milan Zukal nabídl pomocnou ruku… dále více zde v článku „Od 25.12.2021 jsou stránky doplněny o všechny články z Nejvic-info„.

3 thoughts on “Zdravíme naše čtenáře

  1. Jak někteří již vědí, provozovatel webu http://www.nejvic-info.cz neuhradil za webhosting provozovateli serveru fakturu https://www.vyfakturuj.cz/print/document/1372723/250a86/ a to za služby od minulého roku. Přes opakované urgence fakturu Milan neuhradil, i když několikrát slíbil, že tak učiní. Web NEJVIC-INFO.CZ byl proto pozastaven, aby dluh dále již nenarůstal.

    Tímto tě Milane zvu k tomu, abys dal do pořádku to, co jsi slíbil: https://www.vyfakturuj.cz/print/document/1372723/250a86/

    SU

Comments are closed.